Apple tamamen yenilenen iMac’i tanıttı! – Hardware Plus

Apple tamamen yenilenen iMac’i tanıttı! – Hardware Plus

Apple merakla amaçlanan lansmanında tamamen yenilenmiş olan iMac’i tanıttı. Baharın gelişine ithafen güçlü renkler, M1 çipi ve ayrıca 4,5K Retina ekranıyla lansmanın en tavsiye muhteşem ürünlerinden bir kişi olmayı başardı.


Bakmakta avantaj sahip olmak: Apple taze iPad Pro’yu tanıttı!


M1 aracılığıyla Etkinleştirilen Tamamen Son zamanlarda Geliştirmek

Dünyanın en ikonik bilgisayarlarından olan iMac tamamen geri yükleme tasarlandı. Başına açıdan tavsiye muhteşem, daha sağlıklı ve ayrıca daha kompakt bir tasarıma yaratıcı olduğu görülüyor. M1’in enerji verimliliği aracılığıyla etkinleştirilen akıl yürütme kartı ve ayrıca termikler, eski nesillere kıyasla dramatik konsolide edilmiş ve ayrıca boyutları küçültülmüş, kim da iMac’in kenar profilinindeki yapının ortadan kalkmasına olanak tanımış. Kompakt tasarlamak, iMac’in hacmini ödeme 50 azaltarak  çok çok daha az tesis kaplamasına ve ayrıca çok daha fazlası yere kolaylıkla sığmasına olanak tanıyor.

Çevre dostu, sarımsı, turuncu, pembe, menekşe, mavi ve ayrıca gümüş renkleri aracılığıyla taze iMac tasarımı, çeşitli diğer bilgisayarlardan özel olarak başına alanı kişiselleştiryor. iMac, başlangıç ​​aşaması kısımda kullanıcıların içeriklerine odaklanmalarına olanak tanıyan daha pürüzsüz renklere ve ayrıca daha sağlıklı kenarlara sahipken, geri taraf koyu, doygun renklerle öne çıkıyor. Tasarımı tamamlamak için iMac, manyetik olarak bağlanan taze bir enerji konektörü ve ayrıca çarpıcı bir stil örülmüş 2 ölçü uzunluğunda gölge takip bir kabloyla hep birlikte olay.

 24 İnç 4.5K Retina Göstermek


Son zamanlarda iMac, daha ince kenarlıklara ve ayrıca 11,3 bin piksele yaratıcı önemli bir 24 inç 4.5K Retina ekrana yaratıcı. P3 önemli gölge gamı ve ayrıca bir milyardan fazla gölge ve ayrıca benzer şekilde 500 nit parlaklıkla görüntüler güçlü ve ayrıca daha harika. Kim taze göster, daha integral bir kontrol deneyimi için atmosfer değiştikçe gölge sıcaklığını mutlaka ayarlayan True Tone teknolojisine de yaratıcı. Ayrıca, taze iMac’teki 4.5K Retina göster, çok daha fazlası fayda ve ayrıca okunabilirlik için endüstri lideri resim savunma kaplamaya yaratıcı.

M1’in Performansı iMac’e Olay

M1 ve ayrıca macOS Big Sur’un gücü ve ayrıca performansıyla taze iMac, dinlenme modundan hemen uyanıyor, günlük kayıt görevler çok daha hızlı ve ayrıca daha akıcı hale olay ve ayrıca uygulamaları hızlı başlatıyor. Safari’de, kullanıcılar aynı zamanda daha da derhal bir bakış atabilir ve ayrıca yüzlerce sekmeyi çalıştırabilir ve ayrıca Fotoğraflar’da, kullanıcılar görüntülerinde düzenlemeler yapabilir. Apple Arcade aracılığıyla, önemli iMac ekranındayken özelleştirilmiş oyunların keyfini çıkarabilirler ve ayrıca kullanıcılar, kurumsal akışlarını bozmadan kontrol iMac’lerinde birkaç iPhone ve ayrıca iPad uygulamalarını çalıştırabilirler. macOS benzer şekilde, kullanıcıların iMac, iPhone ve ayrıca çeşitli diğer Apple aygıtlarında sorunsuz bir stil çalışmasını sağlayan vahşi iCloud ve ayrıca devamlılık mekanik sunuyor. Son zamanlarda iMac, macOS Big Sur deneyimini de gerçekten iyi (PL) bir seviyeye taşıyor. Klas tasarımı, Mac’e taze bir enerji ve ayrıca zarafet düzeyi getiriyor ve ayrıca kullanıcıların 24 inç 4.5K Retina ekranı deneyimlemelerine olanak tanıyor. macOS Big Sur, kullanıcılara çok daha fazlası belirlemek sağlıyor ve ayrıca Safari, Mesajlar ve ayrıca Haritalar seç muazzam uygulamalarda geliştirmelerle beraber olay. Apple’a bağlı olarak düzenli iMac’ten özel olarak:

  • Komisyon 85’e {kadar} çok daha hızlı CPU performansı,
  • Affinity Photo ve ayrıca Photoshop seç pozitif uygulamalar için 2 kata {kadar} çok daha hızlı GPU performansı ve ayrıca en derhal 21,5 inç iMac’teki en vahşi ayrık grafiklerden ödeme 50’ye {kadar} çok daha hızlı,
  • Son Cut Pro’da 5 adede {kadar} 4K görüntü akışını ya da bir 8K görüntü akışını 5 kare düşürmeden şart yeteneği ve ayrıca
  • M1’de 16 çekirdekli Neural Engine’den yararlanan uygulamalarda 3 kata {kadar} çok daha hızlı cihaz öğrenimi sunuyor.

Bir Mac’te Şimdiye Kadarki En İyi Video kamera, Mikrofon ve ayrıca Hoparlörler

 

iMac, aşağı ışıkta uzun kaliteli çevrimiçi video ve ayrıca ilginç verimlilik sunan şimdiye kadarki en gerçekten iyi (PL) Mac olan 1080p FaceTime HD kameraya yaratıcı. iMac benzer şekilde M1 çipindeki ve ayrıca Neural Engine’deki görüntü sinyali işlemcisinden yararlanarak elektronik kamera görüntü kalitesini daha yakın ses düşüş, çok daha fazlası güçlü seçim ve ayrıca güçlendirilmiş {otomatik} pozlama ve ayrıca beyaz renkli dengesi aracılığıyla geliştiriyor. Kamerayı tamamlamak için taze iMac, daha net aramalar ve ayrıca gürültü kayıtları için merkez kalitesinde 3 mikrofona yaratıcı. Mikrofonlar, sistemin tavsiye kalanından itibaren tavsiye bildirimi azaltacak stil konumlandırılırken, geçmiş gürültüsünü  görmezden gelmelerine ve ayrıca kullanıcının sesine odaklanmalarına olanak tanıyor. Böylece, konuşmalar daha integral ve ayrıca bilgi daha net olay.

Son zamanlarda iMac benzer şekilde bir Mac’te şimdiye kadarki en gerçekten iyi (PL) gürültü sistemine yaratıcı. İstenmeyen titreşimleri azaltırken bas tepkisi için kenar yana koymak 2 çift enerji woofer’a yaratıcı. Başına çift, uzun performanslı bir tweeter aracılığıyla dengelenmiş. Bu nedenle, artiküler bas, arasında ve ayrıca uzun tonlarla  bir gürültü sahnesi üreten 6 hoparlörlü bir gürültü sistemi ortaya çıkıyor. Bütün kim ses hoparlörü yenilikleri, yükseltilmiş algoritmalarla birleştiğinde, iMac’in Dolby Atmos aracılığıyla çevrimiçi video oynatırken uzamsal sesi desteklemesini sağlıyor.  4,5K Retina ekranıyla hep birlikte iMac, başına alanı bir bilgi kullanım yerine dönüştürebiliyor.

Touch ID, Farklı renkler Gözlemlemek Aksesuarlarla Birbirleriyle iMac’e Olay

Kullanıcılar iMac aracılığıyla gölge takip hafif alüminyum kasalara yaratıcı 3 Magic Keyboard modelinden birini seçebiliyor. Ve ayrıca aslen kez, Touch ID iMac’e olay. Magic Keyboard kablosuz klavye, M1’de Secure Enclave aracılığıyla kontrol ile bağlantı kuran özelleştirilmiş bir güvenlik ve güvenlik bileşeni kullanıyor ve ayrıca kullanıcıların başparmak izi verilerini uçtan uca koruma için şifreli bir elektrik prizi oluşturuyor.  İster Mac’lerinin kilidini açıyor ister Apple Pay aracılığıyla satın alıyor, derhal, hızlı ve ayrıca dikkatle bir deneyimin suuyor. Ayrıca, Touch ID, Hemen Tüketici Dönüştürme’ye de yarıyor. Bu nedenle kullanıcılar özellikle bir başparmak dokunuşuyla özel bir müşteri profiline geçebiliyorlar. Benzer şekilde Touch ID ve ayrıca Sayısal Tuş Takımlı Magic Keyboard’un ve gölge takip Magic Mouse ve ayrıca s Magic Trackpad’i de seçebiliyorlar.

 

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple tamamen yenilenen iMac’i tanıttı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply