Apple tarafından 2021’de neler görmek istiyoruz? – Hardware Plus

Apple tarafından 2021’de neler görmek istiyoruz? – Hardware Plus

Apple, geride bıraktığımız yılı tamamlandı tamamlandı geçirdi ve ayrıca pandemi dönemini asgari hasarla atlatan şirketler arasına adını yazdırdı. 2020 yılında önemli ölçüde M1 işlemcili bilgisayarları aracılığıyla yine sektörde parça bıraktı ve ayrıca birkaç üreticiye teşvik olmayı başardı. 2021 yılı için bazı sızıntılar olsa da hizmet sağlayıcı net olarak sadece nasıl bir programı izleyecek belli kesinlikle değil. Yine de ekibimiz kullanıcıların 2021’de Apple tarafından görmek istediğimiz bazı bir şeyler sahip olmak.


İlginizi çekebilir; Apple Car için 2028 iddiası!


Sektöre devrimsel bir hayal gücü getirmesi

Apple, başarıyla geçti yıllardaki iPhone serilerine getirdiği özelliklerle sektöre Bölüm vermeyi başarıyordu. Eskiden baktığımızda ise hem çeşitli diğer şirketler hem Apple şirketi için kendilerini bir kez daha ediyorlar varsayalım uygunsuz olmaz. 2 ve ayrıca 3 video kamera sistemleri kullanıcılar tarafından yeteri {kadar} ilgi görmedi. Lidar algılama birimi olarak tanıtılan iPad cihazlarından sonradan iPhone serisinde de olanaklar banliyö nitelik bol desteğe kurucu kesinlikle değil. Tedarikçi ufak iyileştirmeler hariç pek fazla hayal gücü sunamıyor. Çentik boyutu olarak firmadan 2021 yılında bir soruşturma bekliyoruz. Uğraşmak cazibe sistemi şu anda gayet çarpıcı çalışıyor yine de ekrana gömülü bir program bizi karşılayabilir. Bununla hep birlikte katlanabilir telefon trendi peşini bırakmamak, sürdürmek. Apple tarafından eşdeğer bir fikir icat görmek ekibimiz kullanıcıları heyecanlandırabilir.


Apple cihazlarını da endişe verici Hepsiburada satın alma listemize buradan ulaşabilirsiniz.


Daha detaylı yüz ve ayrıca geri video kamera

apple,camera

iPhone cihazları önemli ölçüde kültürel medya fenomenleri için tutarlı arzu sebebi olmuştur. Video kamerarutin uyumluluğu ve ayrıca mutsuz video kamera mekanik gayet en uygun düzey olduğu için kullanıcılar kim cihazları severek kullanıyorlar. 2020 yılında video kamera tarafında çeşitli diğer firmalardan istisnai olarak fazla hayal gücü gördük. 4 Ayrıca 5 ve ayrıca ekstra kameraya kurucu ekipman karşımıza sonuç. 8k çözünürlüğünde video kaydı çekebilen ekipman, 107 megapiksel etik, 100x zoomlar derken kullanıcılar bir tane daha bir tane daha özellikler gördüler. Apple tarafına baktığımızda ise yüz kamerada ancak bol açıda selfie çekebilmemiz aciz. 12 serisiyle hep birlikte geri kameranın karanlık fotoğrafı performansı iyileştirilse de ancak rakipsiz denemez. Önemli ölçüde megapiksel ve ayrıca mercek değeri olarak firmadan daha detaylı ve ayrıca sektörde ayrım yaratacak etik görmeyi başvuru sahibi ediyoruz.

Kutudan aksesuar eleme iyilik durumlardan vazgeçmesi

iphone, şarj

iPhone 12 serisi lansmanında bütün kullanıcıları şoka uğratacak bir kaza ortaya çıkmak gelmişti. Tedarikçi çevreye ne {kadar} savunmasız olduğunu anlatabilmek için 12 serisinden ve ayrıca Ayrıca arka plan iPhone cihazlarından da (iPhone 11iPhone SE) suçlamak adaptörü ve ayrıca kulaklığı kaldırdığını duyurmuştu. Kim sayede paket boyutunun azaldığı ve ayrıca kim ürünlerin kaldırılarak çevreye e karşı sorumluluklarını yerine getirdiklerini belirtmişlerdi. Bütün kullanıcıların evinde şu anda bir suçlamak adaptörü sahip olmak argümanı pratikte gerçeği pek yansıtmıyor. Önemli ölçüde otantik ticari mal birlikte çalışmak isteyen istisnai olarak fazla Apple kullanıcısı kolay erişilebilir. Kim kullanıcılar yine otantik Apple adaptörü satın alıyorlar. Bu nedenle çevreye yine yaralamak veya incitmek veriyorlar, tabi şirketin deyimiyle. 2021 yılında şirketten kim tarz saçmalıklara sonuçlandırmak vermesini ve ayrıca Ayrıca kutuya kablosuz suçlamakkablosuz kulaklık iyilik aksesuarların karışık edilmesini bekliyoruz.

Benzer şekilde Apple TV iyilik bir makine satıp kim cihazın kutusundan HDMI kablosunun çıkmaması da uyarıcı olaylar ile çevrili. Şirketin kim tarz durumlardan uzaklaşması 2021 beklentilerimiz ile çevrili

Daha verimli fiyatlandırma

Apple, fiyat

Apple cihazları bütün dünyada kullanıcıların satın almayı merakla beklediği ekipman ile çevrili olanaklar alıyor. Ülkelere bağlı olarak benzersiz maliyet politikaları izlense de şirketin fiyatlandırmasının pek verimli olduğu söylenemez. Tavuk özelinde konuşacak olursak iPhone 11 aracılığıyla iPhone 12 mini cihazları eşdeğer para fiyatlarıyla ülkemize kapı aralığı yaptı. Yine de 7399 TL’den iPhone 11 satın alınabilirken iPhone 12 için 10 1000 TL’den fazla maliyet belirlenmiş durumda. Kesinlikle vergiler vs. iyilik konular maliyet değişikliğine geçit açabiliyor yine de şehir dışı bazlı maliyet konusunda daha verimli rakamlar belirlenebilir. Kim sayede hizmet sağlayıcı ekstra kullanıcının ilgisini çekebilir ve ayrıca takdirini toplayabilir.

Şirketler her şey hesaba katılırsa anlamda kullanıcıların ne istediğinden istisnai olarak sadece nasıl ekstra kazanç edebiliriz sorusuna odaklandıkları için müşteri istekleri tavsiye planda kalabiliyor. Dileriz 2021 yılında Apple ve ayrıca çeşitli diğer şirketlerden daha faydalı fiyata daha fazlasını alabildiğimiz ekipman görebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple tarafından 2021’de neler görmek istiyoruz? – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply