Apple tedarikçileri iPhone siparişlerinde düşüş olduğunu söylüyor! –

Apple tedarikçileri iPhone siparişlerinde düşüş olduğunu söylüyor! –

Apple, iPhone 11 serisi aracılığıyla piyasada gerçekten mükemmel gidiyordu yine de yayımlanan bir dedikodu Apple’ın siparişlerinde düşüş olduğunu hak talepleri ediyor.

İlginizi çekebilir: Samsung, tamamen ücretsiz YouTube Premium aboneliği veriyor!

Apple tedarikçileri 2020 1. çeyreğinde iPhone siparişlerinde düşüş olduğunu söylüyor!

Routers haber ajansına bağlı olarak Apple’ın önemli tedarikçilerinden birinin yükseklik düzey yöneticisi kim dördüncü için siparişlerin başarıyla geçti yıla bağlı olarak %18 daha aşağı olduğunu söyledi. Çin’den itibaren bilgiler ise Apple’ın göstermek tedarikçisinin sevkiyatını 70 milyondan 58 milyona düşürdüğünü hak talepleri ediyor. Tedarikçi aynı şekilde Vietnam’daki Apple gelişme hattında işçiliği de azaltmakta.

Bütün ayrıca Malezya’daki bir taşıyıcı zaten kapanma aracılığıyla e karşı karşıya ve ayrıca oyalanmak eden vermek zinciri kesintileri nedeniyle durumun Günden güne değişmekte olduğunu söyledi. iPhone siparişlerindeki düşüşün nedeni hepimizin de spekülasyon edebileceği üzere dünyanın benzersiz bölgelerini etkileyen Corona enfeksiyon salgını. Asya’dan itibaren sonuçlandırmak bir dedikodu Apple’ın iPhone 12 serisinde gecikmeye hazırlandığını gösteriyor. Daha erken iddialara bağlı olarak taşıyıcı son zamanlarda yaratılış cihazlarını aylarca erteleme olasılığı üzerine bir seçim topluluk anlaşmazlık düzenledi. Sağlamak zinciri kaynakları geniş kapsamlı nedeniyle önemli ikilem yaşamakta ve ayrıca kim da Apple yetkililerini kim tip önlemler almaya zorlayabilir.

Apple’ın bazı mağazaları ancak kek!

Çin’deki Apple mağazaları eskiden olağan faaliyetlerine başladı yine de taşıyıcı COVID-19 salgını nedeniyle sayısız ülkelerde mağazalarını kapatma kararı aldı. Apple, Amerika ve ayrıca Uluslararası’yı yankı altına banliyö bölgesi salgını çok yakından uyumlu ediyor ve ayrıca kim bölgeler şirketin en önemli pazarları. Dahası, taşıyıcı kolay erişilebilir durumun tüketicilerin iyi bir fikir telefonlarını maaş zammı için ilgilerini azaltabileceğinden en yüksek öncelik ediyor.

Şu en kısa sürede itibariyle iPhone 12 serisinin tanıtımı için özel bir dönem çizelgesi yok. Kim denli önemli etkinliklerin oyalanmak edebilmesi için aslen olarak Kaliforniya hükümetinin karantina emirlerini kaldırması gerekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple tedarikçileri iPhone siparişlerinde düşüş olduğunu söylüyor! –

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply