Apple tek USB girişli yeni MacBook’unu tanıttı – Hardware Plus

Apple tek USB girişli yeni MacBook’unu tanıttı – Hardware Plus

Apple bu akşam yaptığı sıkmak konferansı aracılığıyla beklendiği iyilik yeni laptop’ı MacBook’u tanıttı yanı sıra kim dönem {kadar} yayılan en önemli söylenti dürüst gerçek sonuç. Nitekim yeni MacBook’ta özellikle bir adet USB-C girişi bulunuyor o {kadar}.

Tek girişten kastımız kötü anlamda TEK bir kapı aralığı. USB-C aracılığıyla suçlama, çalışmalar alışverişi yanı sıra video kaydı gönderme iyilik işlemleri yapabiliyorsunuz. Kim da niyet etmek olay ki {artık} hem telefonu suçlama ederken hem de laptop’ı prize takamayacaksınız. Veya ikinvi bir gözlemlemek bağlarken hepsi birden dışarıda bir sabit disk kullanamayacaksınız.

Peki sebep tek bir USB girişi sahip olmak? Bunun tek amacı yeni MacBook‘u olabildiğince sağlıklı yapma saplantısı. Kim sağlık durumu kaç kişinin işine servet, ne {kadar} faydalı gidiyor onu bunu söyledikten sonra saplantılı Apple fanatikleri hariç kullanan kişilerin deneyimleri gösterecek.

Bunun haricinde MacBook 12 inçlik retina ekrana kurucu gidiyor. Ekranda 3.3 bin piksel bulunacak yanı sıra yeni MacBook Air fansız aslen MacBook gidiyor. İçerisinde Intel’in 1.3 GHz hızında Core M işlemcisi tesis yerleşim bölgesi yeni MacBook özellikle 5 watt elektrik enerjisi harcayan kim işlemci çipi sayesinde daha yüksek elektrik pili ömrü sunacak ki az daha önce dediğimiz iyilik her türlü bir amaçla tek USB girişini kullandığınız için laptop’ı fişe bağlayamadığınızdan dolayı buna bir hayli ihtiyacınız gidiyor.

Yeni MacBook bir geçmiş versiyonundan %24 daha sağlıklı bir yapıda. En canlı noktasında 13.1 milimetre kalınlığında olan MacBook özellikle 902 büyük baba ağırlığında. Kıyaslama isterseniz bir geçmiş 11 inçlik MacBook 1.08 kg ağırlığındaydı.

%67 daha minik olan anakart elektrik pili için de daha fazla tesis açmış. MacBook Air Retina kablosuz ağ sörfü için size toplamda 9 saatlik bir elektrik pili ömrü sunacak. iTunes parmak şıklatmak oynatmalarında kim zaman çerçevesi 10 kol saati olay. Kısacası yeni batarya hücreleri %35 çok daha fazlası elektrik pili ömrü sunacak. Cihazın dönüşüm fiyatı 1,299 para gidiyor yanı sıra her bit olarak Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 yanı sıra Galaxy S6 Edge iyilik 10 Nisan’da satışa çıkacak.

MacBook Air Retina’nın algılama pad’i aslen defa Apple’ın Force Touch teknolojisini yoluyla dokunmaya savunmasız bir hale geldi. Kim da Kendi küçük bir dokunuşla başparmak bastırma arasındaki farkı anlamasını sağlıyor. Benzersiz dokunuşlar da türünün tek örneği şanzıman için kullanılacak. Force Click dedikleri bastırarak dokunuş ağ sitesindeki bir dönem seçiliyken yapıldığında o kelimeyi kontrol Wikipedia’da aratacak.

Sonuçta yeni MacBook’un sağa 8 GB bellek yanı sıra 256 GB depolama alanı alanı gidiyor. Aslında olarak tek bağlantısı bir adet USB-C girişi olan MacBook’un 802.11ac protokolünü destekleyen WiFi yanı sıra Buletooth 4.0 etkileşim seçenekleri de gidiyor. Aslında tek USB bağlantısı da Phil Schiller’ın dediğine bağlı olarak “kablolar olmadan” vizyonu öngörülerek üretilmiş. USB-C kullanıcılarına hem USB 3.0, hem Display Port hem de elektrik enerjisi girişi sağladığından bol görülmüş.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple tek USB girişli yeni MacBook’unu tanıttı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply