Apple, telefonlarındaki bütün kablo girişlerini kaldırmayı planlıyor

Apple, telefonlarındaki bütün kablo girişlerini kaldırmayı planlıyor

Geçtiğimiz günlerde iPhone SE modelini çıkartarak dikkatleri üzerine çeken Apple aracılığıyla sinir taze sızıntılara yanı sıra dedikodulara bağlı olarak, taze yaratılış iPhone’lar kablo girişlerine yaratıcı olmayabilir. Apple, USB Type-C’ye anlaşma yerine, özel kablosuz suçlamak teknolojilerine yönelmenin daha kabul edilebilir olacağını düşünüyor. Hatırlarsanız Apple, geçtiğimiz yıllarda 3.5 mm kulaklık girişlerini de kaldırmıştı. Bu nedenle Apple, kablo teknolojisini sürekli sürekli hayatımızdan çıkarıyor diyebiliriz.


İlginizi çekebilir: iPhone 12 Pro Max ayrılmak görüntüsü sızdırıldı!


Apple, kabloları hayatımızdan çıkarıyor mu?

Yenilik analisti Jon Prosser’a bağlı olarak, Apple önümüzdeki yıllarda USB Type-C girişine yaratıcı modeller tanıtmayacak. Ayrıca Apple daha ziyade, iyi bir fikir telefonlarında tamamıyla kablosuz bir sürece geçilmesi gerektiğini düşünüyor. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda da hiçbir girişe yaratıcı olmayan bir iPhone aracılığıyla sinir dedikodular yanı sıra sızıntılar da ortaya çıkmıştı. Kim ekipman iPhone 12 miydi kesinlikle değil miydi bilmiyoruz fakat bize kalırsa hiçbir girişe yaratıcı olmayacak olan kim cihazı 2021’de göreceğiz diyebiliriz.

Hatırlarsanız kim on yıl Uluslararası Parlamentosu, taze çıkacak olan telefonlarda iş arkadaşı bir suçlamak aleti kullanılması konusunda oy pusulası birliğiyle kabul olmuştu. Buna bile ancak Lightning girişinde direnen Apple, bakalım suçlamak konusunda taze regülasyonlar devreye girerse ne sıralama aksiyonlar alacak. Ayrıca Apple’ın 2012’de çıkardığı Lightning teknolojisinin sonuna olay olabiliriz.

Siz, kabloların kusursuz hayatımızdan çıkmasını ister miydiniz? Kim sağlık durumu birkaç sıkıntılara sebep olmak yer almak mu? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Yanı sıra sonuçlandırmak bir öneri; kültürel mesafenizi korumayı yanı sıra ellerinizi yeterli yeterli yıkamayı unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, telefonlarındaki bütün kablo girişlerini kaldırmayı planlıyor

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply