Apple Tesla’yı satın almak istememiş – Hardware Plus

Apple Tesla’yı satın almak istememiş – Hardware Plus

Kamyon devi Tesla, Sürüm 3 üretiminin tarihi aşamalarında çok akıllara durgunluk veren bir dönemden geçiyordu. Şirketin Baş yönetici’su, Elon Musk’ın açıklamalarına bağlı olarak dönüşüm için Apple aracılığıyla iletişime kayıt bunu söyledikten sonra Apple Baş yönetici’su Tim Cook, konuyla gergin Musk aracılığıyla görüşmeyi parlak reddetmiş.


İlginizi çekebilir: Apple elektrikli bir motorlu taşıt geliştiriyor yanı sıra beklenenden daha önce çıkabilir


Tesla, yüksek süredir otonom yöntemler (PL) geliştiren California, ABD merkezli bir elektrikli araba şirketi. Elon Musk vasıtasıyla 1 Temmuz 2003 yılında kurulan hizmet sağlayıcı, muazzam hayaller yanı sıra çok küçük adımlarla başladığı yolda, bu akşam son derece bir büyümek kaydetmiş durumda . Sonuçlandırmak yılları finansman açıdan çok yardımcı geçiren Tesla, aslında 500 milyar para üzerindeki piyasa değeri aracılığıyla dünyanın en kullanışlı şirketlerinden bir birey konumunda. Geleneksel olarak çok akıllara durgunluk veren günler geçiren Tesla aracılığıyla gergin heyecan verici bir Beceriler ise Twitter üzerinden, Elon Musk vasıtasıyla paylaşıldı.

Apple Tesla’yı satın almak istemedi

Geçtiğimiz zaman Reuters haberiyle, Apple’ın araba projesi olan “Project Dev“ ortaya çıkmıştı. Kim olaydan sonradan Tesla Baş yönetici’su Elon Musk, heyecan verici bir bilgiyi Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı. Muhtemelen Tesla Sürüm 3’ün, geliştirilmesinin tarihi aşamalarında Elon Musk, şirketin Apple’a satılması için Tim Cook’a ulaşmaya çalışmış, bunu söyledikten sonra Apple Baş yönetici’su konuyla gergin görüşmeyi rağmen reddetmiş. Tim Cook’un, böyle bir konuyla gergin görüşmeyi reddetmesi çok olağanüstü. Önemli ölçüde Apple’ın yıllardır çok kendi otonom araçlarını yapmak için veri yürüttüğü düşünüldüğünde. Kim duruma bakıldığında Apple, ayağına itibaren fırsatı elinin tersiyle itmiş gözüküyor. Tesla, Sürüm 3 araçların yeniden modelleme yanı sıra yaratma süreci sırasında önemli ölçüde finansman sıkıntılar yaşamış yanı sıra pratik olarak batışın eşiğine gelmişti.

apple tesla

Musk’ın iddialar kabaca şüpheleri sahip olmak.

Elon Musk, benzer şekilde yayınlanan haberlerle gergin şüphesi olduğunu, raporlarda anahtar kelime edilen monocell bataryanın, elektrokimyasal olarak imkânsız olduğunu belirtti. Apple vasıtasıyla geliştirilen ticari mal, Musk’ın iddiasına bağlı olarak en harika haliyle Tesla’nın bataryalarına benzemekte. Apple’ın, araba pazarında ne {kadar} istekli olduğunu kestirmek akıllara durgunluk veren. Şirketin, yoluna özel ek araba üreticilere yetki vermek yanı sıra çözüm kiralayarak da oyalanmak edebileceği konuşulan bir şeyler ile çevrili. Ancak 2024 yılına {kadar} çok fazla faktör değişebilir.

Gelişmeler için takipte cesur…

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Tesla’yı satın almak istememiş – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply