Apple, TikTok üzerinde resmi hesap açtı – Hardware Plus

Apple, TikTok üzerinde resmi hesap açtı – Hardware Plus

Apple, kullanıcıların kısa ömürlü videolar paylaşmasına mümkün kılmak için üretilmiş TikTok üzerinde resmi hesap oluşturdu. Şirketin resmi TikTok hesabında ancak bir bilgi bulunmuyor.

Tanınmış kültürel medya uygulaması, {artık} özellikle kısa ömürlü kıkırdama videolarının paylaşıldığı kültürel bir çerçeve olmanın ötesine geçti. Önemli çaplı şirketler, kullanıcılar aracılığıyla iletişime onaylamak için TikTok hesabı açıp platforma katılıyor.

İlginizi çekebilir: TikTok, 16 yaşından küçükler için kişiselleştirilmiş mesajlaşmayı kapatıyor

Amerikalı geliştirme devi, önemli ölçüde sonuçlandırmak yıllarda  kültürel ağlarda daha proaktif olarak hale geldi. Instagram üzerinde görseller paylaşıp, Twitter üzerinden de Apple desteği yanı sıra hizmetleri için hesaplar açtı. Tedarikçi bunlara ek olarak YouTube üzerinde de çevrimiçi lansmanlarını gerçekleştirmeye başladı.

Apple’ın açmış olduğu hesap, onaylamak rozeti ya da çeşitli diğer adıyla mavi tik olması kim hesabın bütün dürüstlüğümle Apple’a ait olduğunu gösteriyor. Yine de açılan TikTok hesabından şu önemli {kadar} her türlü bir paylaşım yapılmadı. Tedarikçi, önümüzdeki günlerde kim çerçeve üzerinden de paylaşımlarına başlayacak yanı sıra varlık tanıtımlarını, TikTok üzerinden de paylaşacağı spekülasyon ediliyor.

Apple

TikTok, öncelikli olarak komik videolara odaklanırken, Apple önemli olasılıkla iPhone aracılığıyla çekilen yanı sıra düzenlenen içerikleri paylaşması bekleniyor. Şirketin global pazarda 1 milyarın üzerinde indirme başarısı yakalayan TikTok’a entegre olması ofis anlamda gerçekten uygun fiyatlı bir hamle gel.

Apple, TikTok’ta paylaşım yapmaya başladıktan sonradan kim hesabın popülaritesinin yükselmesi yanı sıra daha şaşırtıcı bir şekilde müşteri vasıtasıyla gözlemlemek edilmesi bekleniyor. Bunlara ek olarak Apple Music‘in de hali hazırda TikTok hesabının olduğunu söylemek gerekiyor. 204 1000 takipçili hesapta 34 adet video klip bulunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, TikTok üzerinde resmi hesap açtı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply