Apple, tüm MacBook modellerinde makas tipi klavye kullanacak!

Apple, tüm MacBook modellerinde makas tipi klavye kullanacak!

Apple, an çeyrekte geliştirmiş olduğu MacBook modellerini görünüşe göre piyasaya sürecek. Kelimenin tam anlamıyla iPhone modelleriyle hep birlikte satışa sürülmesini başlangıç ​​aşaması gördüğümüz araçlar ertelenmişti. Ya 2019 ayının toparla çeyreğinde veya 2020 ayının başında kim modellerin çıkışını görmüş olacağız.


İlginizi çekebilir: Apple Çin’i kızdıran cep telefonu uygulamayı kaldırdı!


MacBook araçlar, bizim tahminlerimize bağlı olarak ya Fırın ayında yapılacak olan WWDC konferansında sahneye çıkacak. Veya Şubat ayındaki sıkmak etkinliğinde huzurlu soluksuz tanıtılacak.

TF International Securities için yapılan bir araştırma çalışması notunu MacRumors İnternet sitesi siz değerleri takipçilerimiz için görüntüledi. Tayvanlı üreticisi şirket Wistron makas tipi klavyeyi 2020 yılında ciddi tedarikçilerinden bir kişi olacaklarını öne sürdüler.

Tayvanlı Kuo’nun iddiasına bağlı olarak 16 inç kapsamlı gözünde canlandırmak MacBook Pro’nun gecikeceği ancak netleşmedi. Açıklamalarında, 2019’un toparla çeyreğinde Apple’ın premium ders dizüstü bilgisayarının tanıtılabileceğini söyledi. Kim sabahın erken saatleri saatlerinden Apple’ın anons duyurusunda MacBook 16 inç stil ekleyebilirdi. Ama kim olmadı.

Kuo, Apple’ın giriş yolu seviyesi laptop cihazları da karışık aslında olmak üzere tüm makine ailesinde {artık} kelebek tipi klavye yerine makas tipi klavyeyi kullanacağını spekülasyon ettiğini belirtti. MacBook, MacBook Pro yanı sıra MacBook Air cihazların hepsinde {artık} inanılmaz çok daha hızlı yanı sıra gecikmesi azaltılmış yazım performansı elde etmek edebileceğimiz anlamına olay.

MacBook Pro araçlar için kim özelliği Apple, 2015 yılında tanıtımını yapmış, kullanıcılar klavyeden kurtulmuştu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, tüm MacBook modellerinde makas tipi klavye kullanacak!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply