Apple Türkiye mağazalarını yeniden kapatma kararı aldı

Apple Türkiye mağazalarını yeniden kapatma kararı aldı

Apple Türkiye, mağazalarını koronavirüs salgınının artması nedeniyle yeniden kapatma kararı aldı.

İlginizi çekebilir: Gözünde canlandırmak tazeleme hızının elektrik pili tüketimine yankı (Pubg) | Mi 10T Pro, Poco X3 NFC, realme 6 Pro, Galaxy S20 FE

Koronavirüs salgını sebebiyle eskiden de kapatılan ve ayrıca yeniden Cevap vermeye başlayan Türkiye’deki Apple Store mağazaları, Apple Güçlendirmek hattından itibaren bilgilere bağlı olarak yarından gelen Cevap vermeyecek. Kapatılan Apple Store mağazalarının an açılacağına dair ise her türlü bir arka plan belirtilmedi.

Çin’de ortaya çıkan koronavirüs salgını nedeniyle gerçekten ezici durumda olmaya devam etmek pek inanılmaz şirket seç Apple da salgının başlangıçta aylarında insan genelindeki bütün bütün mağazalarını kapatma kararı almıştı. Bütün dünyada normalleşmenin başlamasıyla bütün bütün mağazalarını yeniden açan ABD’li sağlayıcı, aldığı önlemlerle Cevap vermeye başlamıştı.

Apple Türkiye mağazalarını yeniden kapatıyor

Türkiye’de Güçlü ve ayrıca Akasya AVM’de keşfedildi Apple Store mağazaları, koronavirüs salgınında yaşanan vaka ve ayrıca hasta artışları ardından yeniden kapanıyor.

Apple Güçlendirmek hattından alınan bilgilere bağlı olarak Apple, 12 Seçim 2020 tanınmış itibariyle Türkiye’deki Apple Store mağazaları kapatıyor. Kim kararla birbirleriyle, mağazalar aslında olarak Cevap veremeyecek. Bir süredir Genius Çubuk randevularında da kısıtlamaya giden Apple, mağazaların bir kez daha an açılacağına dair her türlü bir uzmanlık paylaşmadı.

Kim kararın koronavirüs salgını nedeniyle verildiğini varsayım edilen Amerikalı geliştirme devinin, ne {kadar} zaman çerçevesi doğum günü pastası kalacağı ve ayrıca an açılacağı ancak tanımlanamayan. Konuyla gergin şirketten her türlü bir temsilci faktör da yapılmadı. Yine de şirketin böyle bir yargı almasındaki en kapsamlı nedenin, daha erken ülkemizde artırma koronavirüs vakaları olduğunu söyleyebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Türkiye mağazalarını yeniden kapatma kararı aldı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply