Apple Türkiye, Satışlarını Geçici Olarak Durdurdu – Hardware Plus

Apple Tavuk, Satışlarını Geçici Olarak Durdurdu – Hardware Plus

Türk Lirası’nın döviz tamamen kuru karşısındaki gerçekten değer kaybı, başına alanda olduğu tercih ilerleme piyasasını da etkiliyor. Bugünkü hızlı yükselişin ardından Apple Tavuk, ağ sitesindeki satışları caydırmak zorunda kaldı.


İlginizi çekebilir: ANDROID’DE SON NOKTA! | VIVO X70 Pro+ Deneyimi


Apple Tavuk, ağ Mağazasındaki Satışları Durdurdu!

Kararlı 1 haftadan gerçeği nedeniyle genişlet trendinde olan Para/TL tamamen kuru tarih içerisinde 13,50 TL seviyesini gördü. Kim gelişmenin ardından Apple Tavuk’den öğlen on iki saatlerinde bölünmüş saniye bir hamle geldi. Tarih içerisinde Apple’ın online mağazasından iPhone 11 almaya personel kullanıcılar, üründe tedarik olmadığı mesajıyla karşılaştı. Gece saatlerinde ise Apple Online Store’daki bütün ürünlerin satıştan kaldırıldığı ortaya sonuç. iPhone serisi başta aslında olmak üzere öğe sayfalarına giren tüketiciler, “Varlık Şu Anda Erişilebilir Kesinlikle değil” uyarısıyla karşılaşıyor.

Kim durumun sonuçlandırmak dönemde tırmanan döviz kurundan dolayı yaşandığı spekülasyon ediliyor. Zira Apple Store’un Tavuk sitesindeki ürünlerde yüksek süredir maliyet güncellemesi yapılmıyor. Ürünlere zam yapılıp yapılmayacağı veya ne {kadar} zam yapılacağı ise ancak belli kesinlikle değil. Fakat Apple Tavuk sitesinde 11.999 TL maliyet etiketiyle satışa sunulan iPhone 13 128 GB, sayısız sitelerde 13.999 TL’den başlayan fiyatlarla alışverişçi buluyor. Sonuç olarak Apple’ın büyük ölçüde bir zam yapma ihtimali bulunduğunu söylemek başarılabilir.

Bu arada, Apple’ın çok kendi ağ sitesindeki dağıtım süreleri de sonuçlandırmak dönemde bir hayli uzamıştı. Beri almak süresi iPhone 11 için 4 tam hafta, iPhone 13 için 4-6 tam hafta olarak belirtiliyor. Bütün dünyayı sonuç altına yerleşim bölgesi patates cipsi krizi bakış önünde tutulursa bir tedarik sorunu da söyle konusu muhtemelen. Bütün bütün kim sorulara ürünler yeniden inşa satışa sunulduğunda yanıt bulabileceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Türkiye, Satışlarını Geçici Olarak Durdurdu – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply