Apple, Türkiye’de iWatch patenti için başvuruda bulundu – Hardware Plus

Apple, Türkiye’de iWatch patenti için başvuruda bulundu – Hardware Plus

Ilerleme devi Apple, yüksek bir süredir giyilebilir teknolojiler ileri çalışıyor. Tahmin edilen 100 ünlü bir ekip ise Apple’ın kim teknolojilerinden ihtiyatlı saatler için aramak vermeden çalışmalarını sürdürüyor. Kim istatistikler sürekli sürekli nihayete kavuşacağa benzemek ki Apple, ihtiyatlı saati iWatch için sürekli sürekli lisans başvuruları rağmen yapıyor. Eskiden Rusya, Meksika ve ayrıca Japonya tercih ülkelerde iWatch için lisans başvurusu yapan Apple, hemen şimdi de Tayvan ve ayrıca Kolombiya’nın yakın ülkemizde de lisans başvurusu yaptı.

Şu önemli {kadar} Apple’ın iWatch için lisans başvurusunda bulunduğu ülkeler ise; Tavuk, Meksika, Tayvan, Rusya, Japonya ve ayrıca Kolombiya oldu.

Analistlere bağlı olarak önümüzdeki on yıl piyasaya sunulacak olan iWatch’ın, bunların yakın 1.5 inç büyüklüğünde OLED ekrana ve ayrıca iPhone-iPad bağlantısına kurucu kesinlikle olacak. Bunlara ek olarak cihazda Bluetooth 4.0, teknik algılayıcı ve ayrıca sesli yönetim özelliklerinin de bulunacağı söylenenler ortasında. Apple’ın iWatch için ülkemizde de lisans başvurusu yapması sayısız kişiyi heyecanlandıracağa benzemek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Türkiye’de iWatch patenti için başvuruda bulundu – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply