Apple, Türkiye’de yeni iş ilanları verdi – Hardware Plus

Apple, Türkiye’de yeni iş ilanları verdi – Hardware Plus

Apple, Türkiye’de 17 benzersiz duruş için yeni ekip üyesi arayan. ABD’li şirketin hedefinde İstanbul’da yeni bir alışveriş merkezi çözmek sahip olmak.

Git isteyebilirsiniz: UZAYA BİR TÜRK GİDİYOR! | Tavuk Uzay Ajansı nedir? Milli Uzay Eğitim kursu’nın bütün detayları!

Geçtiğimiz yılının başlarında Apple’ın İstanbul Caddebostan’a Apple Store açacağı doğru söylentiler gündeme gelmişti. Bununla birbirleriyle Caddebostan’a açılacak olan Apple Store’un Tavuk’deki en devasa Apple Store olacağı ne olursa olsun söylenmişti. Ortaya atılan söylentiler devasa mucize uyandırmıştı.

ABD’li yenilik devi, yine İstanbul Anadolu yakasında bulunacak Tavuk’deki 3 üncü Apple Store için ancak temsilci bir boşluk tanınmış paylaşmadı. Yine de şirketin “Apple’da Meslek” adlı web sayfasında yayınlamış olduğu iş ilanları, yeni mağazanın açılışı için fazla beklemeyeceğimizin habercisi niteliğinde.

Apple

Apple Tavuk’nin iş ilanlarına baktığımızda 17 benzersiz duruş için yeni bir ekip arkadaşı arandığını görüyoruz. Söyle konusu pozisyonlar orta Alışveriş merkezi Lideri, Pazar yeri Lideri, Genius, Yaklaşım Terbiyeli, Ana, Yöntem Eksperi tercih yeni mağazanın direkt olarak yönetiminden {sorumlu} gidiyor kişiler de sahip olmak.

Benzer şekilde iş ilanlarında alan olarak “Tavuk içindeki birkaç konumlar” yazıyor. Haftalık araştırma saatinin de 45 kol saati olduğu belirtiliyor. Bazı ilanlarda İstanbul ve ayrıca Bursa konumları da merkez alıyor.

Git isteyebilirsiniz: Asus X515JF İncelemesi | Ücret veya performansta segmentinin en iyisi mi?

Sonuçta Apple, Türkiye’de Bir çift adet mağazaya kurucu. İki alışveriş merkezi da İstanbul’da merkez alıyor. Bir birey Sağlam Center’da bulunurken bir diğeri ise Akasya AVM’de bulunuyor. Başına Bir çift alışveriş merkezi da aslında koronavirüs salgını nedeniyle doğum günü pastası. Yine de koronavirüs salgının gidişatına bağlı olarak mağazalar yeniden inşa hizmete açılcak.

Sizler için oluşturduğum; bilge telefon, uzmanlaşmış ürünler ve ayrıca her şey hesaba katılırsa ihtiyaçlar satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde Trendyol listesini değerlendirmek içine burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Türkiye’de yeni iş ilanları verdi – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply