Apple Türkiye’deki Garanti Dışı iPhone Pil Değişim Fiyatını Güncelledi! – Hardware Plus

Apple Türkiye’deki Garanti Dışı iPhone Pil Değişim Fiyatını Güncelledi! – Hardware Plus

Toparla dönemde ilerleme gündemine oturan Apple’ın modası geçmiş iPhone modellerinde özellikli umutsuzluk için batarya değişim ücretlerinde indirime gitti.

Bildiğiniz iyilik geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Apple’ın bataryası kötüleşen iPhone modellerini için geliştirmek aracılığıyla işlemci çipi hızını tahmin edilen olarak %60 seviyede düşürme işlemi fazlasıyla cevap vermek görmüştü. Başına ne {kadar} Apple “Bunu kullanıcılarımız daha yüksek dönem iPhone kullanabilsin diye yapıyoruz” dese de her şey hesaba katılırsa kanı olarak son zamanlarda iPhone alınmasına tavsiye için yaptığı düşünülüyor.

Bunun üzerine bir ana sebep yanı sıra özür metni yayınlayan Apple, ABD’de indirim oranı yaptığı batarya değişim ücretinde Tavuk’de de bir güncellemeye gitti. Sonuç olarak yaygın olarak 190 TL aracılığıyla 390 TL ile çevrili dönüştürme emin ol dışı batarya değişim ücreti 2018 sonuna {kadar} 129 TL olarak güncellendi.

Özellikle iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus yanı sıra iPhone SE kullanıcılarını sınır kim sağlık durumu, daha modası geçmiş iPhone modelleri için saygın olmayacak. Gerçeği nedeniyle kim tempo düşürme konusu şu anda kim modeller için saygın olduğunu da belirtelim. Eğer yukarıda bahsettiğimiz cihazlardan birini kullanıyor yanı sıra batarya ömründe bir geri çevir gözlemliyorsanız İstanbul Anadolu yakasında keşfedildi Akasya AVM veya Uluslararası’da olan Katı Center’daki Apple Store’lara başvurarak değişim işleminizi yapabilirsiniz.

Nihayet iPhone 7 yanı sıra iPhone 6S kullanıcılarının emin ol süresi geçmemesi durumunda tamamen ücretsiz değişim yapabileceğinizi belirtelim. Bunlara ek olarak özel 2 adet Apple Store olması sebebiyle yoğunluğun da inanılmaz olacağını söylemeden geçmeyelim. Detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Türkiye’deki Garanti Dışı iPhone Pil Değişim Fiyatını Güncelledi! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply