Apple TV 6, 2021 yılında karşımıza çıkabilir – Hardware Plus

Apple TV 6, 2021 yılında karşımıza çıkabilir – Hardware Plus

2020 yılında ortalıkta dolaşan bazı söylentiler, Apple TV 6 cihazının geleceğini gösterge ediyordu. Daha bundan sonra kim sağlık durumu gerçekleşmedi yanı sıra 2020 yılı ol. Fakat bir süredir kim cihazın 2021 yılı içerisinde ortaya çıkacağı söylentileri ortada dolaşıyor. Bu gece de The Verifier adlı saygın bir Manuel, kim söylentiyi ilgilendirmek olan taze bir haber paylaştı. Böylelikle taze Apple TV 6’nın kim on yıl karşımıza çıkma ihtimalinin arttığını söylemek başarılabilir.


İlginizi çekebilir: Apple TV, Google TV aracılığıyla Chromecast’lere olay


Apple TV 6 yönler tam olarak nasıl kesinlikle olacak?

Fakat kim kaynağın haberinde Apple TV 6’nın en taze Apple donanımlarıyla birbirleriyle geleceğinin söylendiğini görüyoruz. Kim da 5nm’lik A14X Bionic işlemcisine gösterge ediyor. Ayrıca alayı ayında gelmesi demek taze iPad Pro’ların da kim işlemciden elektrik gücü alması bekleniyor. Daha eski bazı söylentilerde ise taze Apple TV’nin A12X işlemcisine yaratıcı olacağı bilgisi tesis alıyordu. Fakat A14X işlemcisini gösterge eden söylentiler daha son derece etkili görünür diyebiliriz.

Belirtilenlere bağlı olarak Apple TV 6, {artık} daha güçlendirilmiş grafiklere yaratıcı oyunlar da sunacak. Ayrıca Apple Arcade+ adlı bir organizasyon kontrolcüsünün de Apple vasıtasıyla eşzamanlı olarak geliştirildiği söyleniyor. Fakat kim aksesuarın 2021 Apple TV aracılığıyla birbirleriyle sunulup sunulmayacağı bilgisi ancak bulunmuyor. Kim bilgilerle de Apple’ın 2021 yılında resmi olarak organizasyon sektörüne kapı aralığı yapacağını şimdiden söyleyebiliriz.


İlginizi çekebilecek bazı pratik ürünleri eklediğimiz Hepsiburada listemizi de danışmanlık al!


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple TV 6, 2021 yılında karşımıza çıkabilir – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply