Apple TV Artık Daha Büyük Uygulamalar Destekleyecek

Apple TV Artık Daha Büyük Uygulamalar Destekleyecek

Apple uygulamaya geliştiricilerini TELEVİZYON servisinde bazı gereksinim değişikliklerine gittiği için uyardı yanı sıra uygulamaların özelliklerini değiştirdi.

Daha daha önce Apple TV 200 MB’a {kadar} rutin destekliyordu yine de hemen şimdi kim kısıtlama 20 kırışık artarak 4 GB’a yükseldi. Tedarikçi vasıtasıyla yapılan açıklamaya bağlı olarak {artık} geliştiriciler uygulamalarına ekstra medya ekleyebilecekler yanı sıra daha müreffeh bir müşteri deneyimi sunabilecekler.

Bununla beraber {artık} cihazda daha önemli oyunlar olanaklar alabilecek. Benzer şekilde verinin bir kısmı iCloud’a da depolanabiliyordur. İhtiyaç halinde kullanılmış 20 GB’lık iCloud hesabı ancak daha duruyor. Yine de kim özelliği kullanım için ekstradan kod yazmak gerekiyordu hemen şimdi buna gerekir yok. İyi bir ağ bağlantısı aracılığıyla olağanüstü bir organizasyon deneyimi yaşanabilir. Benzer şekilde bir istisnai olarak tasarımcı de kim platforma rutin çıkarmayı düzeltmek düşünebilir.

 

Kim boyutun artmasının bir çeşitli diğer sebebi de 4K malzeme muhtemelen. Başına ne {kadar} Apple TV zaten 4K desteklemiyor -olsa da kim gelecekte desteklemeyeceği anlamına gelmiyor. Çeşitli diğer taraftan cihazın 32 yanı sıra 64 GB’lık depolama alanı alanı seçenekleri bulunuyor. Böylece böyle bir şart olmasına pek gerekir yok seç.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple TV Artık Daha Büyük Uygulamalar Destekleyecek

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply