Apple TV+ çocuklara yönelik içeriklerini arttırıyor! – Hardware Plus

Apple TV+ çocuklara yönelik içeriklerini arttırıyor! – Hardware Plus

Apple firmasının çevrimiçi konuşlandır uygulaması TV+, çocuklara yönelik taze içerikler getirmeye işlem. Kurumsal “Kader Yaratılış” sloganı aşağıda taze içeriklerini duyurdu!


İlginizi çekebilir; iOS 14, bazı geliştiriciler vasıtasıyla aylardır mevcut durumda!


Apple TV+ genç içerikleri artmaya işlem!

Apple‘ın taze çevrimiçi konuşlandır sistem Apple TV+, taze içerikleri bünyesine katmaya işlem. Firmanın taze yoğunlaşmak noktası çocuklar oldu. Çerçeve içerisinde merkez banliyö genç içeriklerini arttırmak isteyen Apple, “Kader Yaratılış” isimli taze reklam ve pazarlama videosunu YouTube üzerinden paylaştı. Eklenen taze içerikleri paylaşan organizasyon, çocukları yetersiz kalmak etmediğini göstermiş oldu. “Helpster“, “Hayalet Muhabir“, “Snoopy Uzayda” yanı sıra “İşte Buradayız: Yaşayan Insan’dan Notlar” tercih pek inanılmaz içeriği bünyesinde merkez aldığını duyuran organizasyon, genç gelişimi için muazzam bir teknik attı. Videoda, resim eden geliştiren yanı sıra inanan “kader üretim” için başlangıç ​​ seriler sloganını kullanan Apple, kitlesini genişletmeyi hedeflemekte.

Geçtiğimiz uzun yıllar Apple TV uygulamasının yüklenebileceği bütün bağlı kalarak araçlar için çıkışını yapan yapı, Netflix tercih aylık yerleşim planına yaratıcı. Ayrıca bazı içeriklerin tamamen ücretsiz yanı sıra sayısız ulaşılabildiği yapı, çevrimiçi yayın dünyasına kapı aralığı yapmış oldu. Yukarıda bahsedilen serilerin bir kaçının tamamen ücretsiz sunulduğu yapı maalesef şu ne zaman için ülkemizde merkez almıyor. Bunu söyledikten sonra dünyanın çoğunluğu ülkesinde kullanıma fark edilir olan kim uygulamanın Yerel alan bir zamanda Tavuk sınırları içerisinde merkez alabileceğini kambur etmek ezici olmasa gerekir. Türkçe oluşturulmuş bir sayfası da keşfedildi çevrimiçi platformun bir kez geleceğini söylemek ancak elektrik.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple TV+ çocuklara yönelik içeriklerini arttırıyor! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply