Apple TV, Google TV ile Chromecast’lere geliyor – Hardware Plus

Apple TV, Google TV ile Chromecast’lere geliyor – Hardware Plus

Iddiaya göre 2020 bitimine yaklaştıkça Apple yanı sıra Google da birbirine yaklaşıyor. Apple Music‘in kim ayın başlarında Google’ın mantıklı hoparlörlerinde yanı sıra ekranlarında kullanılabileceğini duyurduktan sonradan, 2 sağlayıcı ne zaman daha birbirleriyle yer değiştirme ediyor. Apple TV uygulaması, önümüzdeki yılın başlarında Google TV’li Chromecast’lerde sunulacak yanı sıra hatta daha fazla Android TV OS cihazı listeye eklenecek.


İlginizi çekebilir: Sony Android TV modelleri, Apple TV desteği kazanıyor!


Apple Tv yanı sıra Google Tv benzer platformda!

Kim kombinasyon hem Apple hem de Google için son derece yardımcı. Google, duyurusunda söylediği tercih Chromecast’in {artık} “bütün kapsamlı video klip aboneliklerine kurucu sıradışı hareket cihazlarından bir kişi” olduğunu şarj etmek ediyor. Öte yandan, AppleTV + hizmeti eskisinden şaşırtıcı bir şekilde daha önemli bir kitleye sunulacak. AppleTV uygulamasının bundan geçmişte aslında Roku yanı sıra Fire TV’ler vasıtasıyla desteklendiğini yanı sıra kim yılın başlarında PlayStation’a geldiğini belirtmekte avantaj sahip olmak.

Google’ın Chromecast için son zamanlarda işleyen sisteminin hâlâ iyileştirilmesi gerekiyor. Platformların birbiri ile karışım oluşunda ancak bazı problemler kolay erişilebilir. İki platformun iş arkadaşı çalışmasının ne {kadar} mükemmel çalışacağını görmek için iddia konusu uygulamaların Android TV tabanlı platformda yayınlanmasını beklememiz gerekecek, yine de Google şimdilik en azından “Apple Originals’ı cihazınızda görebileceksiniz” sözünü veriyor. Arayan sonuçlarına bağlı olarak özel sonuçlar başına kullanıcıya özelleştirilmiş sunulacak. Iddiaya göre, Google TV asistanı, monitör için bir faktör aradığınızda, aradığınız içeriğe yönelik AppleTV’deki karşılaştırılabilir şovları da bulacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple TV, Google TV ile Chromecast’lere geliyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply