Apple TV+, Kasım’da kullanıcılarına kavuşabilir – Hardware Plus

Apple TV+, Kasım’da kullanıcılarına kavuşabilir – Hardware Plus

Apple, alayı ayında kişiselleştirilmiş şovları, filmleri ve ayrıca dizileriyle servet olan Apple TV+ servisini duyurmuştu. “Düşmek’da olay” dediği hizmetin ücretlendirmesiyle stresli her türlü bir ana sebep yapmamıştı. Medyaya sızan bazı bilgilere bağlı olarak, aylık ücreti ve ayrıca hangi seçeneklerle karşımıza çıkacağı belli oldu. Apple TV Plus, rakiplerinin mükemmel oynadığı bir pazara entegre gidiyor.


İlginizi çekebilir: Elektronik aletler tütün, kansere kaldırım açıyor muhtemelen!


Apple‘ın içindeki saygın kaynaklara bağlı olarak, Apple TV Plus hizmeti Kasım ayında kullanıcılarıyla buluşacak ve ayrıca aylık 9.99 Para maliyet etiketine kurucu gidiyor. Apple’ın, Apple Music servisinde sunduğu 1 aylık tamamen ücretsiz cesaret üyeliğini TV+‘ta da sunması bekleniyor. Apple‘ın muhtemelen rakipleri Netflix ve ayrıca Amazon Prime Çevrimiçi video, Disney+ çok kendi servisini ancak yayın üzereyken pazarda sert bir moda kendine olanaklar buldu. Netflix ve ayrıca Amazon 8.99 Para’dan daha ziyade daha azaltılmış bir ücretlendirmeye sahipken, Disney+ Kasım ayında pazara çıktığında 6.99 Para’a izleyicilerine kavuşacak. Apple, taze servisini websitesinde “TELEVİZYON ve ayrıca filmlerdeki en geliştirici zihinlerin, özel yapabilecekleri türdeki hikayeleri anlattığı taze bir streaming servisi olan Apple TV Plus aracılığıyla tanışın. Apple TV Plus, sonsuz türdeki özgün şovlar ve ayrıca filmlerle kim Düşmek’da olay. Sıkı Apple TV uygulamasında.” şeklinde tanıttı.

Önemli ölçüde en uygun derece telefon satışlarının düşmesinin ardından Apple, seçenek tazminat beste amacıyla kim tarz hizmetleri kullanıcılara sunmaya başladı. Trilyonluk değerdeki Apple, halihazırda Apple Music, iCloud ve ayrıca iTunes servislerine kurucu, Apple News+, Apple Arcade ve ayrıca nihayet Apple TV+ hizmetlerini de kim Düşmek’da piyasaya sürecek. Analistlerin ortaya koyduğu sava bağlı olarak Apple, 5 on yıl içerisinde 100 bin aboneye ulaşarak Netflix ve ayrıca Amazon‘u tahtlarından edebilir. Yine bir başka bir görünüşe göre, Apple servislerinin gelirinin 2020 yılında 50 milyar Para’a ulaşması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple TV+, Kasım’da kullanıcılarına kavuşabilir – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply