Apple TV Plus deneme üyelikleri 2021’e kadar uzatıldı

Apple TV Plus deneme üyelikleri 2021’e kadar uzatıldı

Apple, genel olarak kim yılın kasım ayında sonlanması amaçlanan Apple TV Plus deneme aboneliğinin süresini Şubat 2021′e kadar uzattı.


İlginizi çekebilir: Epic-Apple savaşında Microsoft Epic tarafında


Apple, geçmek on yıl kişiye özel reklamsız web TELEVİZYON hizmeti olan TV Plus’ı piyasaya sürdü. Tedarikçi, son zamanlarda bir Apple ürünü satın banliyö kullanıcılara tamamen ücretsiz TV Plus deneme üyeliği vermişti. Kim deneme süresi de çoğunluğu tüketici için 1 Kasım 2020′de sona erecekti; bunu söyledikten sonra Apple, kim süreyi Şubat 2021′e kadar genişleme kararı aldı.

Apple TV Plus deneme üyeliği 2021’e kadar uzatıldı

Üstelik özel son zamanlarda bir Apple ürününün yakın tamamen ücretsiz TV Plus’a yaratıcı olanlar kesinlikle değil, kişiye özel isteğiyle her yıl deneme üyeliğine kaydolanların parlak süresi uzatıldı. Apple, insanların COVID-19′dan ötürü 2021′in kışını da evde geçireceğini anlaşılan öngörüyor, sonra şirketin TV Plus’ı bir süreliğine daha kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak vermesi çok uygun fiyatlı.

Bunu söyledikten sonra evet Apple’ın TV hizmetini kullanıcılara benimsetmek için son derece hatta daha fazla çalışması gerekiyor. Bloomberg geçtiğimiz aylarda Şubat 2020′ye kadar Apple TV Plus’ın 10 bin abone toplayabildiğini bunu söyledikten sonra kim abonelerin sıkı yarısının hizmeti kullandığına dair bir hikaye yayınlamıştı. Kim rapordan daha sonra Apple, zorunlu olarak TV Plus’ın tanıtımı için vahşi çalışmalarını artırdı.

Karşılaştırmak gerekirse Disney Plus, lansmanından başarılı aslen 24 izle sağa 10 bin aboneye ulaşmıştı. Sonra Apple’ın rekabeti teslim etmek bölüm son derece hatta daha fazla analiz yapması gerekecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple TV Plus deneme üyelikleri 2021’e kadar uzatıldı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply