Apple, Tv Remote uygulamasını App Store’dan kaldırdı

Apple, Tv Remote uygulamasını App Store’dan kaldırdı

Apple,  iOS için birinci fırsat Apple TV Remote uygulamasını App Store’dan çekti. Uygulamayı indirmemiş olan kullanıcılar {artık} özel Muhasebe Çekirdek’ne karıştırmak kumandayı kullanabilecekler.


İlginizi çekebilir: iOS 14.1 yanı sıra iPadOS 14.1 güncellemesi yayımlandı!


Apple, TV Remote uygulamasını sebep kaldırdı?

Apple bu gece, Apple TV Remote uygulamasını App Store’dan nazikçe kaldırdı. Kullanıcılar {artık} Apple TV’yi iPhone ya da iPad’den özel yazılımla gömülü itibaren karıştırmak kumanda aracılığıyla dikte edebilecekler. Alışkanlık {artık} App Store’dan indirilemiyor yanı sıra Apple muazzam olasılıkla uygulamayı durdurdu, kim da {artık} her türlü bir yükseltme almayacağı anlamına olay.

Apple, iOS 12 aracılığıyla hep birlikte Muhasebe Çekirdek’nde yerleşik olan Uzaktan Kumanda özelliğini eklemişti. Kim yüzden kim hamle hoş olmayan sürpriz olmadı. Sonuç olarak Apple TV kullanıcıları her türlü bir uygulamayı indirmeye gerekir kalmadan Siri Remote’taki bütün denetimlere erişebilecekler.

Haber kaynakları, Apple’ın TV Remote uygulamasına yapılan hemen hemen bütün referansları da kaldırdığını duyu etti yanı sıra kim da  şirketin pratikte uygulamayı bıraktığını gösteriyor. Bir müşteri, rutin kabaca tereddüt sor için Apple geliştirmek aracılığıyla iletişime geçtiğini, yine de geliştirmek temsilcisinin ne olursa olsun ne olduğunu açıklayamadığını söyledi.

Şu bir kez Apple Güçlendirmek web sitesine girildiğinde, iPhone ya da iPad’inizde Apple TV Remote’u kullanma hakkındaki makalede kesinlikle Muhasebe Çekirdek’ne Apple TV Remote eklemenizi öneriyor.

Apple TV Remote uygulamasının, kullanıcıların bir Apple TV ya da Mac’te şarkıları yanı sıra videoları uzaktan oynatmasına olanak tanıyan iTunes Remote uygulamasından özel olduğunu yanı sıra kim uygulamanın App Store’da tamamen ücretsiz olarak ancak elde edilebilir olduğunu belirtmekte teşvik sahip olmak. Hepsi birden TV Remote uygulamasını daha erken mağazadan yüklemiş olan kullanıcıların kim uygulamayı şu bir kez için kullanmaya ısrar edebileceklerini de belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Tv Remote uygulamasını App Store’dan kaldırdı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply