Apple TV’nin bir de Bluetooth gamepad’i olacak

Apple TV’nin bir de Bluetooth gamepad’i olacak

Taze çıkacak Apple TV için gözler önümüzdeki haftaya çevrilmişken kabaca taze bir yeterlilik daha geldi. Buna bağlı olarak Appe’ın sanal video klip aktarım hizmetinde bir de Blurtooth bağlı organizasyon kolu bulunacak.

Şu anda içerisindeki uzun ekipman nedeni aracılığıyla bir organizasyon konsolu olarak da kolaylıkla kullanılabilecek olan Apple TV’nin kim tarz bir aparatı olması da inanılmaz şaşılacak bir hastalık kesinlikle değil.

9to5Mac’in verdiği habere bağlı olarak set-top box’ın yakın servet kontrolörde baskıya riskli tuşlar, joystik yanı sıra harekete riskli doğrudan mekanik bulunacak. Oynanacak oyunlar içine ise ancak net bir netleştirmek olmasa da en azından Apple TV’nin davranış mağazasında çeşitli casual organizasyon olacağı kesinleştirmek.

Harekete hassasiyet seviyesi kısmında bir detayı ayar haberde cihazın Wii kontrolörü iyilik doğru silahlı olmasından inanılmaz günümüzdeki iyi bir fikir telefonların harekete hassasiyet seviyesi özelliği iyilik daha gerekli bir konuma olacağı açıklanan.

Aynı zamanda çıkan çeşitli diğer bilgi taze Apple TV’nin 149 para aracılığıyla 199 para ile çevrili bir maliyet aralığına kurucu olacağını şarj etmek ediyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple TV’nin bir de Bluetooth gamepad’i olacak

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply