Apple Ukrayna’ya Olan Desteğini Açık Açık Gösterdi! –

Apple Ukrayna’ya Olan Desteğini Açık Açık Gösterdi! –

Apple Baş yönetici’su Tim Cook, Salı günkü Apple’ın başlangıçta 5G  destekli iPhone SE’yi veiPad Air’i, taze işlemcisi M1 Ultra’yı ve ayrıca bunlara ek olarak Mac Studio ve ayrıca 27 inç Studio Display’i de tanıttı. Peek Performance etkinliği boyunca kendisinin ve ayrıca Apple’ın Ukrayna’ya olan desteğini inanılmaz yalın bir moda gösterdi.


Bakmakta teşvik sahip olmak: Apple Store Yine Kapandı! Yine Mi Zam Olay?


Tim Cook sahneye çıktığında sayısız seyirci, giydiği mavi süveterin Apple Watch’un sarımsı kordunuyla birleştiğini ve ayrıca Ukrayna bayrağıyla bağlı mavi ve ayrıca sarımsı renkleri oluşturduğunu varyasyon etti. Birçok seyirci, Cook’un ve ayrıca Apple’ın savaşın harap ettiği Ukrayna’ya geliştirmek göstermesinin bir yolu olarak olarak görüntüle etti. Kim desteğin Cook’un sıradışı ifade etmesine gerekir kalmadan ortaya çıkması, da yalın detaylardan birisiydi.

Apple bunlara ek olarak kim ayın başlarında Rusya’da iPhone, iPad ve ayrıca Mac satışlarını durdurarak Ukrayna’ya desteğini gösterdi. Yine de Apple, kim desteğine ne olursa olsun App Store’un Rusya’da olağan moda çalışmasına için mümkün kılmak veriyor. Hizmet sağlayıcı bunlara ek olarak, vatandaşları parça için uygulamayı kullanmayı zorlaştırmak için zorlayıcı web sitesi trafiği de harmanlanmış aslında olmak üzere Ukrayna’da Apple Haritalar’ın bazı özelliklerini devre dışı bıraktı. 

Apple, 3 üncü taraf perakendecilerin ülkede Apple ürünleri satmasını cesaretini kırma için Rusya dönüştürme kanalına bütün ihracatı şu anda yasakladı. Benzer şekilde Rusya’da Apple Pay kullanımını da sınırladı.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Apple Ukrayna’ya Olan Desteğini Açık Açık Gösterdi! –

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply