Apple, ünlü romanı televizyona taşıyacak! – Hardware Plus

Apple, ünlü romanı televizyona taşıyacak! – Hardware Plus

Apple’ın, Blake Crouch’un en son derece satan romanını olan Dark Matter’i Apple TV+’a onaylamak için bir yerleşim yaptığı ve ayrıca yazarın senaryoyu uyarlamaya başladığı söyleniyor.


İlginizi çekebilir: Apple, bir ek lisans davası aracılığıyla gündemde!


Apple, çaba için çalışmalara başladı

Serinin yapımcılığını eskiden “Venom”, “Jumanji: Welcome to the Jungle” ve ayrıca “Spider-Man: Homecoming” filmlerinde satış elemanı Matt Tolmach yapacak. Tolmach, eskiden de kim projeyi Sony için yüksek metrajlı bir parmak şıklatmak olarak geliştiriyordu ve ayrıca 2014 yılında 1.25 bin dolarlık haklar ödedi. Yine de şu bir kez projenin toparla hali bir filmden son derece varyasyon seç öyle gibi görünmek.

Sony Television projenin stüdyosu olarak Cevap verecek. Yine de serinin nihayetinde kesinlikle Apple TV+’da prömiyer yapması bekleniyor.

Türkçeye “Siyah Eleman” olarak çevrilmiş ve ayrıca yayınlanmış benzersiz, felsefi konseptli bir bilimsel araştırma efsane gerilimini sorun alıyor. Dedikodu, benzersiz seçimlerle gidilebilecek yolları ve ayrıca bireylerin hayallerini yürütmek için ne {kadar} önceden gideceklerini araştırıyor. Ders kitabı, piyasaya çıktığı anda New York Times en son derece satanlar listesine girdi. Daha bundan sonra 35 dile çevrilip küresel yayınlanmaya ısrar etti. Kim popülariteyi farkeden Apple, kitabı orijinaline en yerel haliyle ekranlara taşımayı planlıyor. Kim sayede resim gücümüzde canlanan karakterler ve ayrıca hikayeler göstermek boyunca da bizleri büyülemeyi başarabilecek. İçeriklerin artması evet kullanıcıların gözünde TV+ sistemini rakipleri boyunca daha cazip hale getirecektir. İlerleyen dönemlerde hizmet sağlayıcı ne seç anlaşmalarla karşımızda gidiyor merakla bekliyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, ünlü romanı televizyona taşıyacak! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply