Apple, üretimi Hindistan’a kaydırmaktan vazgeçti – Hardware Plus

Apple, üretimi Hindistan’a kaydırmaktan vazgeçti – Hardware Plus

Şimdiye {kadar} üretimlerini Çin’de gerçekleştiren Apple, geçtiğimiz zamanlarda bazı cihazların üretimini Vietnam tercih özel ülkelere kaydırabilmek için arayışlara girmişti. iPhone 11’in imalat bandını getir için Hindistan’ı gözüne kestiren şirketin kim düşünceden vazgeçtiği bilinen.


İlginizi çekebilir: Apple, yavaşlattığı cihazların kullanıcılarına kazanç ödeyecek


Apple, imalat bantlarını kaynak getir istiyor

Esasen Apple, Çin’de fakir maliyetlerle imalat yapmaktan fazlasıyla minnettar. Fakat Çin’de gerçekleşebilecek her türlü bir benzersiz durumda; Apple üretimin harika bir şekilde sekteye uğramaması bölüm, bazı imalat bantlarını özel ülkelere kaydırarak kendisini emniyete topla istiyor. Sonuçlandırmak bilgilere bağlı olarak ise iPhone 11 üretimini Hindistan’a kaydırmak isteyen Apple, üretimi; Hindistan’da yaptığı fizibilite çalışmaları sonucunda Hindistan’a kaydırmaktan vazgeçmiş gözüküyor. Bunun sebebi olarak ise Hindistan’da kim işi yapabilecek uygun sayıda izin vermek çalışan olmaması yanı sıra Hindistan’ın ticari altyapı olarak Apple’ın gereksinim ettiği en az ihtiyaçları karşılayamayacak düzeyde olması şiddetli sebepler olarak gösteriliyor. Eğer Apple, amiral gemisi serisi olan iPhone 11 serisinin üretimini Hindistan’a kaydırmaya belirleme verseydi; kim sağlık durumu firmanın tarihinde bir aslen olacaktı.

Covid-19 salgınının Çin üretimini yönetmek etkilemesiyle Apple’ın yaşadığı imalat krizi için ancak somut bir B paket yok. Çin’de varlık kademeli olarak kademeli olarak normale dönmeye başlasa da; Apple’ın algılama birimi yanı sıra video kamera modülü satın aldığı Güneye doğru Kore de içine bulunduğumuz günlerde Covid-19 salgını sonuç olarak akıllara durgunluk veren günler geçiriyor. İlerleyen zamanlarda Apple kim tercih benzersiz durumlar için her zaman önlemler alıp özel ülkelere üretimi kaydıracaktır. Azaltılmış bir ihtimal olsa da dileriz ki ülkemiz de Apple için bir seçim meydana yanı sıra üretimin bir kısmını ülkemizde yapmaya belirleme verirler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, üretimi Hindistan’a kaydırmaktan vazgeçti – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply