Apple ürünleri Çin hükümetinde kullanılmayacak – Hardware Plus

Apple ürünleri Çin hükümetinde kullanılmayacak – Hardware Plus

Tutarlı olarak teknik anlamda bir şeyleri yasaklayan Çin’in Apple’a e karşı olan tutumunu {artık} hepimiz biliyoruz; ondan nefret ediyorlar. başına ne {kadar} istemi ülkenin en inanılmaz satan telefonu olsa da gerekir kim yasaklar gerekse büyükşehir pazardaki rakiplerin güçlenmesi ve ayrıca pozitif hale gelmesi Apple’ın Çin’de en inanılmaz satanlar listesinde aslen beşten çıkmasına sebep olmak oldu. Şu anda ise o listede daha da reddetmek olacakmış iyilik gözüküyor.

Koruma uygulamalarından dolayı Çin hükümeti sağlamak departmanından Apple’ın masaüstü, dizüstü ve ayrıca tabletlerinin satın almamasını emretti

Nitekim Çin hükümeti Apple’ın çeşitli diğer ürünleri iPad ve ayrıca MacBook’un kullanımını yasakladı. Koruma uygulamalarından dolayı Çin hükümeti sağlamak departmanından Apple’ın masaüstü, dizüstü ve ayrıca tabletlerinin satın almamasını emretti. Windows 8, IBM, Apple, Google, Kaspersky, Symantec ve ayrıca iPhone iyilik ürünlerin yasaklanmasını sağlayan Çin hükümeti analizcilere bağlı olarak hem ülkesinin Amerika’nın inanılmaz etkisinde kalmamasını sağlıyor hem de kişiye özel ürünlerini pozitif konuma sokuyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple ürünleri Çin hükümetinde kullanılmayacak – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply