Apple ürünlerine indirim geliyor! – Hardware Plus

Apple ürünlerine indirim olay! – Hardware Plus

Apple’da sonuçlandırmak dönemde Meslekler pek harika gitmiyor. Önemli ölçüde Tavuk, Brezilya, Hindistan yanı sıra Rusya iyilik ülkelerde satışları önemli ölçüde oranla düşen sağlayıcı, bunun bir sonucu olarak beklentilerin aşağıda kalıyorum finansal sonuçlarla e karşı karşıya. Kim gidişat sonrası şirketin Baş yönetici’su Tim Cook, Reuters’a verdiği röportajda hem şirketin durumunu değerlendirdi hem de önümüzdeki dönemde atılacak adımlarla gergin net bilgiler verdi.

Geçtiğimiz dönemde doların çeşitli diğer finansal birimlerine karşın değerinin yükselmesine uyarı çeken Cook, Tavuk’de yaşanan finansal gelişmelerle birbirleriyle Türk Lirası’nın para boyunca %33 gerçekten değer kaybettiğini söyledi. Hem para tamamen kuru hem de geçtiğimiz on yıl ABD aracılığıyla yaşanan gerginlik sonrası, şirketin Tavuk’den ödünç almak ettiği kar bir geçmiş yıla bağlı olarak 700 bin para geriledi. Tim Cook konuşmasında Tavuk aracılığıyla beraber Rusya, Brezilya yanı sıra Hindistan’da da para tamamen kuru nedeniyle eşdeğer durum yaşandığını belirtti.

Röportajın muhtemelen de en muazzam açıklaması, şirketin ülkemizde ürünlerine indirim yapacak olması. Ancak kim indirimin en kısa sürede gerçekleştirileceği aracılığıyla alakalı bir uzmanlık yok.  Bunu söyledikten sonra Tim Cook, para tamamen kuru nedeniyle fiyatların arttığı ülkelerde indirim yapılacağını net bir moda belirtiyor. Bunlara ek olarak şirketin Araba kredisi Direktörü Luca Maestri, maliyet ayarlamasının Apple Music yanı sıra App Store iyilik servisleri kapsamayabileceğini belirtiyor. Bu nedenle kapsamlı ihtimalle iPhone, iPad yanı sıra MacBook iyilik ekipman ürünlerinde indirim görmemiz olası.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple ürünlerine indirim geliyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply