Apple üst yönetiminde sürpriz bir değişim yaşandı! – Hardware Plus

Apple üst yönetiminde sürpriz bir değişim yaşandı! – Hardware Plus

Kontrol tarafında sürpriz afiş değişimlerine alışkın olmadığımız Apple, toparla hamlesiyle kim durumu tersine çevirdi. Geliştirme devinin bileşenler mühendisliğinden {sorumlu} daha yaşlı Devlet Başkanı temsilci Dan Riccio, “açıklanamaz yanı sıra sürpriz” bir girişim için koltuğunu John Ternus’a devretti.


İlginizi çekebilir: Meizu 18 serisi, kutusunda ima etmek cihazı olmadan gelebilir!


Apple yönetiminde anahtar değiştir: Açıklanamaz bir girişim olay!

Apple vasıtasıyla yapılan açıklamada, 2012’den gerçeği nedeniyle bileşenler mühendisliği ekibinin başında keşfedildi Dan Riccio’nun taşıyıcı bünyesinde son zamanlarda bir göreve geçeceği duyuruldu. Eğitimli ismin yerini ise bileşenler mühendisliğinden {sorumlu} Devlet Başkanı temsilci görevinde keşfedildi John Ternus alacak. Ternus; başlangıçta üretim AirPods, iPad serisi, iPhone 12 serisi yanı sıra M1 Silicon işlemcisi seç saç projelerin başındaki etiket olarak biliniyor.

Dan Riccio’nun son zamanlarda görevinin doğru tanımı ise açıklanmadı. Riccio dikte Tim Cook’a dedikodu vermeyi sürdürürken, sürpriz Hesap verebilirlik bünyesinde yönetim yapmaya ısrar etmeye devam et edecek. Sonuç olarak yaşanan Hesap verebilirlik değişimi, Apple’ın önümüzdeki dönemde ilan için ileri çalıştığı son zamanlarda bir projeye de aydınlatma tutuyor. İddialara bağlı olarak, iddia konusu açıklanamaz girişim Apple Glass veya markanın ileri düzeltmek çalıştığı belirtilen otonom elektrikli kamyon aracılığıyla gergin muhtemelen.

Aynı zamanda, Apple Baş yönetici’su Tim Cook’un da Hesap verebilirlik süresi kim yılın bir noktada doluyor. Steve Jobs’ın ardından Apple’da devasa izler bırakan Cook’un görevine ısrar etmeye devam et edip etmeyeceği ancak bilinmeyen. Eğer Tim Cook uzun yıllar bir noktada emekliliğini açıklarsa yenilik devinin son zamanlarda patronunun bu olacağı ise merakla bekleniyor.


Sizin için seçtiğimiz kulak içi kulaklık modellerini buradaki Trendyol listemizden yanı sıra buradaki Hepsiburada listemizden inceleyebilirsiniz.


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple üst yönetiminde sürpriz bir değişim yaşandı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply