Apple, uygun fiyatlı bir AirPods Pro sürümü satışa çıkarabilir!

Apple, uygun fiyatlı bir AirPods Pro sürümü satışa çıkarabilir!

Kablosuz kulaklık dünyasına AirPods aracılığıyla Merhaba diyen Apple, serinin devamı olan güçlendirilmiş versiyonu AirPods Pro aracılığıyla satışlarını oyalanmak ettiriyor. Kablosuz kulaklık satışlarından müteşekkir olduğu anlaşıldı tedarikçi, uygun fiyatlı bir tasarım aracılığıyla pazardaki alternatiflerini artırmayı planlıyor muhtemelen. Digitimes kaynaklı bir rapora bağlı olarak Apple, AirPods Pro‘nun uygun fiyatlı bir Lite sürümünü üretmeye planlama.


İlginizi çekebilir: Apple Airpods kulaklıkları Android aracılığıyla kullanma rehberi


Şirketin kablosuz kulaklıklar aracılığıyla stresli başarısı pek çok yakından biliniyor. Ayrıca yerel zamanda Apple‘ın kullanıcılar vasıtasıyla çünkü siparişlere yetişmekte zorlandığı ve ayrıca böylece AirPods üretimini artırmayı hedeflediği de söyleniyordu. Ortaya atılan bir sözde tedarikçi, kablosuz kulaklık pazarındaki alternatifleri geliştirmek hesap AirPods Pro‘un uygun fiyatlı bir Lite sürümünü satışa çıkarabilir.

Son zamanlarda Lite sürümün, düzenli AirPods (2. yaratılış) aracılığıyla AirPods Pro orta bir fiyatta konumlandırılması bekleniyor. AirPods‘un düzenli sürümü 159 dolardan, Pro sürümü ise 249 dolardan halihazırda satılıyor. Ortaya atılan iddialar doğrultusunda taze Lite sürümün kim Bir çift gerçekten değer orta 200 para seviyelerinde olacağı öngörülebilir.

Çeşitli diğer bir rapora bağlı olarak ise Tayvan merkezli Universal Scientific Industrial adlı şirketin AirPods Pro Lite‘in önemli tedarikçisi olacağı ve ayrıca ürünün on yıl ortalarında tüketici aracılığıyla buluşacağı söyleniyor. Fakat zaten oyalanmak eden Coronavirus salgını nedeniyle planlarda düzeltme muhtemelen.

Apple, Pro sürümün satışlarının on yıl sonuna {kadar} tamamlandı AirPods satışlarının %50‘sini oluşturmasını hedefliyor.

AirPods ve ayrıca AirPods Pro kablosuz kulaklıklarına ait ülkemizdeki dönüşüm fiyatları ise ne zaman itibariyle şu moda trendi

  • AirPods (2. yaratılış – düzenli ima etmek kutusu aracılığıyla birbirleriyle) : 1.099 Türk Lirası
  • AirPods (2. yaratılış – kablosuz ima etmek kutusu aracılığıyla birbirleriyle) : 1.399 Türk Lirası
  • AirPods Pro (kablosuz ima etmek kutusu aracılığıyla birbirleriyle) : 1.899 Türk Lirası

Kablosuz kulaklıklara ait ülkemizdeki fiyatlar düşünüldüğünde, olası bir Lite sürümün 1.099-1.899 Türk Lirası orta konumlanacağını söyleyebiliriz.

Farkına varmak: Apple‘ın temsilci web internet sitesi aracılığı aracılığıyla satışa sunduğu fiyatlar şirket merkezi alınmıştır. Özel dönüşüm kanallarından daha uygun fiyatlar bulunabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, uygun fiyatlı bir AirPods Pro sürümü satışa çıkarabilir!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply