Apple, uygun fiyatlı yeni iPod Touch modellerini duyurdu – Hardware Plus

Apple, uygun fiyatlı yeni iPod Touch modellerini duyurdu – Hardware Plus

 

iPod Touch

Daha 1 izle daha önce yaratıcı kaynaklardan itibaren dedikoduları size aktarmıştık. Önümüzdeki tam hafta beklediğimiz bildirmek şaşırtıcı bir şekilde daha önce gerçekleşti ve ayrıca Apple gönderdiği sıkmak bülteniyle yeni iPod Touch modelini duyurdu. İşte Apple’ın yeni iPod Touch sıkmak bülteni;

Apple bu gece capcanlı renklere ve ayrıca 5 megapiksel iSight kameraya kurucu 16 GB iPod touch’ın 579 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu duyurdu. Bütün iPod touch varlık grubunda 1080p HD çevrimiçi video kaydı özelliğine kurucu 5 megapiksel iSight video kamera, 4 inç harika Retina gözünde canlandırmak, Apple’ın A5 çipi ve ayrıca FaceTime video kamera bulunuyor. iPod touch ultra sağlıklı ve ayrıca küçük anodize hafif alüminyum tasarımıyla pembe, sarımsı, mavi, gümüş rengi, uzay grisi ve ayrıca (PRODUCT) RED renklerinde olay. iPod touch’ın 16 GB sürüm 579 TL’den, 32 GB sürüm 699 TL’den, 64 GB sürüm 849 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sonuç.  

iPod touch, kolaylıkla dürüst gerçek zamanlı resim efektleri uygulamanızı sağlayan Video kamera uygulaması filtreleri entegre 200’ün ileri kalite sunan iOS 7 çalışma sistemine kurucu. Benzer şekilde, Fotoğraflar uygulaması fotoğraflarınızı zamana ve ayrıca yere bağlı olarak mutlaka düzenleyebileceğiniz araçlar sunuyor. iCloud Resim Paylaşımı aracılığıyla resim ve ayrıca videolarınızı istediğiniz kişilerle kolaylıkla paylaşabilir, arkadaşlarınızın ve ayrıca ailenizin yorumlarını alabilir ve ayrıca her türlü bir iPhone, iPad, iPod touch, Mac ya da PC’den istediğiniz dönem karşılıklı yayınlarına erişebilirsiniz. Bütün iPod touch dizi kim sonbaharda çıkacak iOS 8’i de destekleyecek.

iPod touch’taki çığır açan App Store sayesinde 155 ülkeden kullanıcılar iPhone, iPad ve ayrıca iPod touch için yapılmış yüzleşmek binlerce lig da entegre 1.2 milyonun ileri uygulamaya erişebilirler. Bugüne {kadar} App Store’dan 75 milyarın ileri alışkanlık indirilmiştir. Benzer şekilde müşteriler iTunes Store’u yoluyla da istisnai olarak bir şarkılar, TV Eğitim programı, parmak şıklatmak ve ayrıca okul kitabı yelpazesine erişerek satın alabilir ve ayrıca dikte iPod touch’larına indirebilirler.

Ücret ve ayrıca Bulunabilirlik
16 GB iPod touch bugünden gelen ABD’de, ilerleyen günlerde bütün dünyada pembe, sarımsı, mavi, gümüş rengi ve ayrıca uzay grisi gölge seçenekleriyle Apple Online Store’dan, Apple Store’lardan ve ayrıca Apple Yetenekli Bayilerinden 579 TL {önerilen} fiyatla (KDV dışında 474,09 TL) satın alınabilecek. Bugünden gelen 32 GB ve ayrıca 64 GB modeller de 32 GB varyasyon 699 TL (KDV dışında 572,34 TL), 64 GB varyasyon 849 TL (KDV dışında 695 TL) aslında olmak üzere yeniden inşa fiyatlandırıldı. iPod touch için Wi-Fi bağlantısı ya da USB 2.0 veya USB 3.0 iletişim noktasına kurucu, Mac OS X v10.6.8 ya da başarılı sürümü, iTunes 10.7 ya da başarılı sürümü kurulu bir Mac ya da USB 2.0 iletişim noktasına kurucu, Windows 7, Windows Vista ya da Service Pack 3 ya da başarılı Service Pack’ler kurulu Windows XP Home çalışma sistemi kurulu, iTunes 10.7 ya da başarılı bir sürümün kurulu olduğu bir Windows PC gerek. Bazı iPod touch özelliklerini kullanım için Apple ID gerek.

iPod touch’ın (PRODUCT) RED modellerini Apple Online Store’da ve ayrıca Apple Store’larda bulabilirsiniz.

Apple dünyanın en gerçekten iyi (PL) bireysel bilgisayarları olan Mac’leri ve ayrıca OS X, iLife, iWork ve ayrıca yetenekli yazılımları tasarlar.  Apple, iPod’ları ve ayrıca iTunes dijital mağazasıyla çevrimiçi şarkılar devriminin lideridir.  Apple çığır açan iPhone ve ayrıca App Store aracılığıyla cüzdan telefonunu yeniden inşa tasarlamak etmiştir ve ayrıca iPad aracılığıyla cep telefonu çevre ve ayrıca uzmanlık devam ediyor cihazlarının geleceğini tanımlamaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, uygun fiyatlı yeni iPod Touch modellerini duyurdu – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply