Apple Uyku Takibi Donanımları Üreten Beddit’i Satın Aldı

Apple Uyku Takibi Donanımları Üreten Beddit’i Satın Aldı

Apple, Finlandiya merkezli, iOS ve ayrıca Watch uygulamaları aracılığıyla birbirleriyle katip dinlenme gözlemlemek donanımları üreten Beddit’i bünyesine kattı.

Apple’ın alışveriş haberi Beddit’in ağ sitesinde kuruluş banliyö Kişisel gizlilik bölümündeki değişikliklerden ortaya sonuç. {Artık} burada listeleniyor tüketici bilgilerinin Cupertino şirketine ait olduğu ibaresi kuruluş alıyor.

Beddit’in toparla ürünü Beddit 3 Uyku monitörü, Apple2ın sitesinde 499₺’den satılıyor. Kim ticari mal hakkında içerisinde algılama birimi kuruluş banliyö bir ped. Yatağın altına yerleştirilen makine balistokardiyografi adı gerçeği nedeniyle bir yöntem yoluyla kullanıcıların dinlenme esnasındaki hareketlerini kaydediyor. Karanlık yatarken ihtiyatlı kol saati veya kutlama takipçisi takmak istemeyenler için son derece çarpıcı bir ticari mal.

Şirketin kişiye özel şekil gözlemlemek cihazı erişilebilir. Watch kim işi yapıyor bunu söyledikten sonra kim cihazı günlük kayıt olarak iddia gerekiyor ve ayrıca bir şaşırtıcı bir şekilde tüketici suçlamak zamanı tercihini temel olarak geceden yana yapıyor. Aynı şekilde cihazın kendine has bir dinlenme yönetim uygulaması yok bunu 3 üncü şenlik uygulamaların üzerinden gerçekleştiriyor. Beddit’in satın alımı aracılığıyla beraber hizmet sağlayıcı kim alanda da varlığını kanıtlayacak seç duruyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Uyku Takibi Donanımları Üreten Beddit’i Satın Aldı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply