Apple ve Google bu kez rakamlarla karşı karşıya – Hardware Plus

Apple ve Google bu kez rakamlarla karşı karşıya – Hardware Plus

Cep telefonu pazarında başına ne {kadar} istisnai olarak meydan okuyucu olsa da hem telefon hem de çalışma sistemi kısmında Apple ve Android {kadar} istekli Bir çift şirket olmadığı belirli. Kimin kimden daha yakın olduğu harika bir şekilde bireysel bir tanımla olsa da bazı şeylerin düşüş edilemeyeceği rakamlar erişilebilir. İşte SEO prosedür ortaklarından Capital Numbers bu rakamları başına Bir çift şirket için de karşılaştırdı.

Buna bağlı olarak Bir çift firmanın da evi olan Amerika’da Apple %32.5 oranında kullanılırken, Android %61.9 oranında kullanılıyor. Uluslararası ise Apple %18’e düşerken Android %78’e fırlıyor.

Makine anlamında ise 2014’ün dakika çeyreğinde toplamda 301.3 bin pratik telefon gönderimi (satışı kesinlikle değil) yapılmış. Bunlardan %11.7’si Apple’ın iPhone’ları iken %84.7’si Android bazlı telefonlar gel ki bu rakam istisnai olarak harika kesinlikle değil nitekim Apple’ın kablo telefonu varken Android’in yüzlerce çeşidi erişilebilir.

Örneği yazılım uygulaması kısmında da Apple öne acı. İşletim sistemlerinin en toparla sürümlerini kullananlarda Apple’cılar %78 iken başına Bir çift Android kullanıcısından birisi en taze sürümü kullanıyor.

İşte rakamların devamı.

apple vs. android chart

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple ve Google bu kez rakamlarla karşı karşıya – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply