Apple ve Google Covid-19 konusunda iş birliğine gidiyor!

Apple ve Google Covid-19 konusunda iş birliğine olacak!

Firmalar Corona enfeksiyon konusunda, insanlara faydalı olmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Apple ve Google da insanların rahatsızlık sürecinde daha etkili bir şekilde bilgilenmesi amacıyla iş birliğine olacak.


İlginizi çekebilir; Google çalışanlarına Zoom uygulamasını yasakladı!


Davranış sayesinde virüsü doğrudan etmek amaçlanıyor.

Corona enfeksiyon insanlar gündemini aktif etmeye peşini bırakmamak, sürdürmek.  Ihtiyatlı telefon pazarında ki en devasa rekabet olarak yıllardır kendilerini gösteren Apple ve Google, medeniyet sağlığı konusunda birleşme kararı aldılar. Apple, Google aracılığıyla Covid-19 konusunda devletlere ve sağlık ve zindelik çalışanlarına öğüt vermek edebilecekleri bir iş birliğinin duyurusunu yaptı. Şöyle ki kim 2 kurumsal Bluetooth aracılığıyla katip bir program sayesinde sağlık ve zindelik merkezlerinin ve devletlerin virüsün yayılımını uyumlu edecekleri bir planı geliştirecek. Kim sayede virüsün yayılımını doğrudan etmek ve virüsün bir nevi konumunu bulabilmek amaçlanıyor. Hepsi birden günlük kayıt veriler aracılığıyla de sağlık ve zindelik sektörüne onayla dönüştürmek sağlayacak uygulamalar IOS ve Android araçlar için çalışabilir kesinlikle olacak. Uygulamanın yapım sürecinde geliştiriciler, devletler ve sağlık ve zindelik kuruluşlarından iş arkadaşı motivasyon de alınacak.

Benzer şekilde, firmalar kim yardımı özellikle program ayaklı yapmayabilir. Apple duyurusunda uzmanlaşmış herhangi desteğin ve çözümün sunulacağını da belirtti. Kim inşaat sayesinde sağlık ve zindelik dünyasının Covid-19 baştan muazzam bir avantajı muhtemelen. Kurtarma için çalışmaların dünyanın 4 bir yakın sürdüğü şu günlerde 2 düşman firmanın {insanlık} için bir araya gelmesi sevindirici bir inşaat olarak kayda geçti. Sistemin başlangıçta aşamasının olabilir 2020 tarihinde başlatılacağı varsayım edilmekte.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple ve Google Covid-19 konusunda iş birliğine gidiyor!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply