Apple ve Google Pay’e yerli rakip: oWallet – Hardware Plus

Apple ve Google Pay’e yerli düşman: oWallet – Hardware Plus

Tavuk için kesinlikle olmayan Apple, Google ve Samsung Pay seç havale sistemlerine daha ziyade geliştirilen oWallet olay. Yerli hafıza kartı, çözümü sayesinde her türlü bir cep telefonu alışkanlık indirmeden tuhaf tıkla havale yürütmek uygulanabilir.

İlginizi çekebilir: Motorola’nın katlanabilir telefonu sızdırıldı!

Türk şirketi OVO, BDDK vasıtasıyla yetkilendirilmiş yetkililer havale kuruluşu olan PayTR’ın desteğiyle Apple ve Android Cep teknolojilerine dayandırdığı taze temassız cep telefonu havale altyapısını canlı geçirdi. Cep telefonu üzerinden geliştirilen fintech uygulamalarına özel bir perspektif getiren oWallet çözümü aracılığıyla kullanıcıların cep telefonu alışkanlık yüklemelerine gereklilik duymayacakları bir seçenek geçit geliştirildi.

Türk şirketin geliştirdiği geliştirme yazılımı, Apple ve Android altyapısı kullanan bütün cep telefonu cihazlarla gözlemlemek bir moda trendi çalışabiliyor. Anlık bir organizasyon aşamasının ardından cep telefonu cihaza eklenen markaya ısmarlama oWallet çevrimiçi kartlar, ilişkili olan Apple Watch seç cihazlarla da karışım çalışabildiği seç; Apple Watch mal sahibi kullanıcılar cüzdan telefonlarını sihirbaz çıkarmaya gerekir kalmadan, özellikle kollarındaki saatin ekranına dokunarak cep telefonu havale gerçekleştirebiliyorlar.

oWallet

oWallet kullanıcıları, bakiye yükleme ve hızlı bir şekilde Tahsilat özellikleriyle özlemek ettiği {kadar} bakiyeyi çevrimiçi kartına yükleyebiliyor. Bunlara ek olarak karta, derhal havale özelliğinden faydalanarak kredi raporu kartlarını cüzdanlarına tanımlayabiliyor.

2019 yılının sonuna {kadar} 1 bin kesinlikle çevrimiçi hafıza kartı üretmeyi hedefleyen oWallet, bugüne {kadar} her türlü bir harcama almadı. PaaS olarak çare veren oWallet, perakende alanında kullandığın {kadar} öde modeliyle kota bazlı bir aylık kiralama bedeliyle çare veriyor. Bunlara ek olarak hafıza kartı, Satın alma Çekirdek alanında AVM izleme şirketleriyle Istasyon bazlı aylık bir bedel üzerinden çalışıyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple ve Google Pay’e yerli rakip: oWallet – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply