Apple ve Hyundai-Kia’nın Apple Car konusundaki görüşmeleri durdu

Apple ve Hyundai-Kia’nın Apple Car konusundaki görüşmeleri durdu

Apple Car toparla günlerin durmak bilmeden konuşulan konularından. Öyle ki, Apple’ın olası bir aracın üretimi için Hyundai-Kia çözmek noktasına geldiği söyleniyordu. Bunu söyledikten sonra, kim görüşmeler görünene bağlı olarak o {kadar} da harika gitmiyor. Toparla söylentilere bağlı olarak, görüşmeler durma noktasına geldi. Apple’ın kim olası anlaşmayı başlamadan bozması bir kez meselesi…


İçinde arabanızda da kullanabileceğiniz telefon aksesuarları keşfedildi öğe önerileri listemize kim linke tıklayarak bak atabilirsiniz.


Apple, Hyundai’nin projeyi açığa çıkarmasından hayal kırıklığı

Apple ve Hyundai’nin Apple Car konusunda yaptığı görüşmeler toparla bir aydır manşetlerden düşmüyor. Ayrıca kim görüşmelerin tarih yüzüne çıkışının kaynağı Hyundai’nin her yıl ekonomik raporlarını açıkladığı röportaj. Ek bir deyişle, Amerikan geliştirme devi, ürünlerinin anonim kalmasını isterken, işaret etmek konusu markaların sık sık olarak Apple Car konusundan bahsetmelerinden acı. Bunun üzerine desteklemek teknik atan Hyundai, hızlı bir şekilde bir sebep olmak yayımladı ve ancak projeye enkaz hizmet sağlayıcı olarak katılma konusunda görüştüklerini belirtti. Bunu söyledikten sonra, kim, Amerikan geliştirme devi için pek de ilgi çekici olmadı.

Hyundai ve Apple arasındaki görüşmelerin ısrar etmeye devam et edip etmeyeceği ise ancak belli kesinlikle değil. Bunun ve ayrıca, Apple’ın çeşitli diğer araç firmalarıyla görüştüğü de itibaren bilgiler ortasında.


Kim haberi de sevebilirsiniz: Apple Car projesine Porsche’den muazzam yayın yapmak!


Hyundai de Apple Car’a kelimenin tam anlamıyla pek kesinlikle bakmıyordu

Apple

Reuters’ın eskiden bildirdiğine bağlı olarak, Hyundai yöneticileri Apple Car konusunda spekülasyon ayrılıkları yaşamaktaydı. Sorun kabaca çekimser olan yöneticiler, Hyundai eskiden “bir tane daha markalara Oto üreten” bir kurumsal olmadığı için, Apple aracılığıyla bir Katıl yürütmeye zarar verici bakıyorlardı. Hyundai yöneticilerinin anlaşamadığı bir bir tane daha komplikasyon ise üretimi hangi firmanın yapacağıydı. Bildiğiniz üzere, Hyundai, Kia’nın en muazzam hissesine kurucu. Kim yüzden, üretimi Kia mı yoksa Hyundai mi yapacak konusu da yöneticiler ortasında sıkça gündeme geliyordu. Başına ne {kadar} girişim ancak başla aşamasında olsa da, 3,6 milyar para değerindeydi. Aynı şekilde, 5 on yıl seç yüksek bir süreye yayılacağı konuşuluyordu. Bunu söyledikten sonra, gerekir Hyundai yöneticilerinin çekinceleri, gerekir Apple’ın mutsuzluğu kim uzun değerdeki projeyi Bir çift taraf için de şimdilik muallakta bırakmış gözüküyor…

Rehber: MobileSyrup, Reuters

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple ve Hyundai-Kia’nın Apple Car konusundaki görüşmeleri durdu

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply