Apple ve Kia elektrikli araç üretimi için anlaşmak üzere –

Apple ve Kia elektrikli araç üretimi için anlaşmak üzere –

Apple ve Kia, belediye bir kağıt olan DongA’nın haberine bağlı olarak 3.6 milyar dolarlık bir aranjman yönetmek üzere. Duyurunun ise 17 Şubat tarihinde gerçekleşmesi potansiyel olarak. Apple’ın, Apple Car üretimi için Hyundai ve Kia aracılığıyla görüştüğü haberleri basında tesis almıştı. Apple’ın anahtar iş arkadaşı olarak Hyundai’ye yönelmesinin nedenleri de ortaya sonuç. Yenilik devinin kim düşüncesinde Hyundai’nin elektrikli araç sistem E-GMP, ABD’deki imalat tesisleri ve 2024 yılında üretime başlayabilecek olmaları güvenilir gel.


Çıkış isteyebilirsiniz: Apple Car, Hyundai veya Kia vasıtasıyla üretilebilir


Apple, yılda 400.000 adete {kadar} elektrikli araç üretmeyi planlıyor

Tahminlere bağlı olarak Apple, 2024 yılında üretime başlayacak ve yılda 100.000 adet Oto üretecek. Aynı şekilde ileriki aşamalarda imalat adedinin yılda 400.000 adete {kadar} çıkması potansiyel olarak. İşbirliğinin ayrıntıları önümüzdeki günlerde daha da netleşecek. Ama Kia kim işbirliğinde devasa olasılıkla imalat sürecinden {sorumlu} gidiyor. Apple ise otonom sistemlerden, elektrik pili teknolojilerinden ve yarı iletkenlerin sağlanmasından {sorumlu} gidiyor.

Öncesinde, 2015 yılında Apple’ın Project Dev adında bir elektrikli araç projesi ileri çalıştığı gündeme gelmişti. Bunun yakın firmanın elektrikli araç üretimi üzerine bir kez daha odaklandığını gösteren bazı gelişmeler oldu. Apple, Tesla’dan bazı yöneticileri ve Porsche’dan bir Devlet Başkanı yardımcısını yayın yapmak etti.

İki organizasyon arasındaki kim organizasyon birliği haberlerinin ardından Güneye doğru Kore’de Kia hisseleri yükselişe geçti. Firmanın hisseleri 4 trilyon Won (3,59 milyar Para) değerine ulaştı. Hisseler kim sayede sonuçlandırmak 20 yıldan fazladır en uzun seviyelerine ulaşmış oldu.


Hepsiburada.com mantıklı telefonlar Satın alma listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Trendyol.com Satın alma listemize buradan ulaşabilirsiniz.


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple ve Kia elektrikli araç üretimi için anlaşmak üzere –

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply