Apple ve Samsung Arasındaki Patent İhlali Davası Yeniden Alevlendi – Hardware Plus

Apple ve Samsung Arasındaki Patent İhlali Davası Yeniden Alevlendi – Hardware Plus

2011 yılında başlayan Samsung’un Apple’a 548 bin para ödemesiyle sonuçlanan lisans ihlali davası, uzun mahkemeye taşındı.

Apple ve Samsung ortasında, 2011 yılında lisans ihlaline dair  bir dosya takımı gerçekleşmişti. 2012 yılında da mahkeme salonu Apple’ı haklı bularak Samsung’un Apple’a 930 bin para ödemesine belirleme vermişti. Geçtiğimiz yılın çeşit ayında ise kim tutar 548 bin dolara düşürülmüştü ve Samsung kim rakamı ödemişti. Geçtiğimiz aylarda ise Samsung 548 bin dolarlık kim miktarın tamamını olmasa da en azından bir kısmını desteklemek toplamak için uzun mahkemeye başvurmuştu.

[linker url=”https://hwp.com.tr/apple-yukselise-devam-ediyor-69753″]

 

Apple, ilgilendirmek aracılığıyla endişeli olarak uzun mahkemenin çok kendi aleyhlerinde belirleme vermesi gerektiğini belirtti. Samsung ise, ihlalin özellikle tuhaf bir bileşene uygulandığı, bunu söyledikten sonra yara miktarının bütün telefonu kapsadığı gerekçesiyle kim tutarın sert derecede uzun olduğunu düşünüyor. Geçtiğimiz ay ise Birleşik Devletler Tazminat Bakanlığı, davanın bir simge durumuna küçült mahkemede görülmesi gerektiğini belirtmişti. Apple ise, davanın görünüm mahkemesi düzeyinde sürdürülmesi ve Samsung’un kapsamlı miktarı karşılaması gerektiğini belirtiyor.

İki geliştirme devinin arasındaki davanın tam olarak nasıl sonuçlanacağı önümüzdeki günler gösterecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple ve Samsung Arasındaki Patent İhlali Davası Yeniden Alevlendi – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply