Apple Watch Hacklenerek Game Boy Color’a Dönüştürüldü

Apple Watch Hacklenerek Game Boy Color’a Dönüştürüldü

Programcı Gabriel O’Flaherty-Chan geçtiğimiz sene Apple Watch ileri Doom oynamayı başarmıştı kim keşif ise kusursuz özel bir faktör arama.

Chan hemen şimdi de Apple Watch’u kusursuz fonksiyonel bir Game Boy Color emülatörüne çevirdi. Pokémon’da ye ralan Rocket Takımı’nın yöneticisi Giovanni’den adını yerleşim bölgesi emülatör hayati olarak Gambatte isimli iOS emülatörünün daha ziyade değiştirilmiş hali.

Chan yaptığı açıklamada emülatörün watchOS sürümünde bazı problemler olduğunu beri Watch’un OpenGL veya Çelik desteği olmadığını belirtti. Kim da piksellere yazmayı daha ziyade zorlaştırıyor. Chan hepsi birden Game Boy Color’ın dikte takımını da Watch üzerine yerleştirdi.

Eleman tuşları için saatin ekranını kiralama yeter. A tuşu ekrana an tıklamayla kullanılıyor. başla, Karar ver ve ayrıca B tuşu ise dijital ekranda bulunuyor. Saatin pim tuşu ise rulo işine yarıyor. Bunu söyledikten sonra en önemli sınırlama saatin kendi başına. Watch Series 2 modellerinde rağmen emülatör daha ziyade sürekli çalışıyor. Giovanni bir fark edilir hızlı kılavuz projesi olarak Github’da merkez alıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Watch Hacklenerek Game Boy Color’a Dönüştürüldü

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply