Apple Watch Series 7 Tanıtıldı ! – Hardware Plus

Apple Watch Series 7 Tanıtıldı ! – Hardware Plus

Apple, geçtiğimiz zaman bu nedenle 14 Eylül’de taze iPhone, iPad, iPad Mini yanı sıra Apple Watch Series 7’yi tanıttı.

Apple Watch Series 7, promosyon videosunda öncelikli olarak gelmiş arka plan en geçiyor apple watch olarak vurgulandı. Çizilmeye e karşı en geçiyor Apple Watch ekranı yanı sıra geleneksel oval kenarlı ekranı camın kırılmaması için bir gereksinim olduğundan kim modelde de dilek edilmiş. Yine de saatin kasası bir eski modellere bağlı olarak epeyce dahakeskin hatlara yaratıcı. Izle bunlara ek olarak mekandaki aydınlatma seviyesini algılayarak gözünde canlandırmak parlaklığını {otomatik} değiştirebiliyor. Ekrandaki değişikliklerden birisi de daha devasa yanı sıra sürekli görünür konumda kesinlikle olacak moda trendi çalışıyor olması. Düzenli olarak görünür ibaresine senaryo olarak görünür konumda sıkı o anki saatin kaç olduğunu tekrar tekrar gösterdiğini düşünebiliriz. Ayrıca {artık} ekranda Blog yazısı yazmak için klavyenizde kesinlikle olacak. Apple kim klavyenin kullanımını yardım için birkaç posta yöntemleride geliştirmiş. Sesle yazabilir, gürültü kaydı gönderebilir ya da klavyede parmağınızı sürterek Blog yazısı yollayabilirsiniz.

Kim modelde Series 7’ye özelleştirilmiş kadranlarda tanıtıldı. Sayısız grafiklerde kol saati kadranlarıyla çeşit bir hayli arttırılmış. tip derken kim modelde tamı tamına 5 türünün tek örneği farklı renkler seçeneği bulunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Apple, Series 7’nin şarjının bütün bütün zaman yetebildiğini de belirtirken hemen suçlama özelliğininde bulunduğunu belirtti.

Bizleri en ilgilendiren özelliği tabii ki oran konusu. Apple, Watch Series 7’nin fiyatının 399 para olacağını açıkladı. Kim fiyatı bizim ülkemize uyarladığımız dönem ortaya asgari 5000 TL’lik bir oran etiketi çıkıyor.

Ayrıca dünyanın başına yerindeki saatlere koordinatları ayarlayarak bak atabiliyorsunuz.

watchOS 8 sürümünün kullanıldığı kol saati, IOS 15 ya da son zamanlarda bir sürüme yaratıcı olan iPhone 6s ya da son zamanlarda bir modelle kullanılabilecek.

Gelelim Apple Watch sağlık ve zindelik konusundaki benzeri görülmemiş özelliklerini ise sürdürmeye işlem. EKG uygulaması yanı sıra kandaki hava oranını ölçebilir bir kol saati yine karşımızda. Ayrıca kol saati yere düştüğünüzde bunu algılıyor yanı sıra size” İyi misiniz ?” diye soruyor. Eğer mükemmel değilseniz ambulansı aramaya telefonda konuma olay.

Apple Watch’taki sağlık ve zindelik bilgileriniz egzersiz yapmak yaparken Apple TV’ye yansıtma özelliği de erişilebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: (*7*)

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply