Apple Watch ve iPhone: 3 2 1 Kayıt ! – Hardware Plus

Apple Watch ve iPhone: 3 2 1 Kayıt ! – Hardware Plus

Apple Watch, iPhone aracılığıyla video kaydı çekerken vlog vizörü olarak sizlere kullanışlı muhtemelen. Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı fotoğrafta Apple Watch’ın vlog vizörü olarak kullanılabileceğini bizlere gösterdi. Apple Watch lansmanında kim cihazın uzaktan kumandalı video kamera işlevi olduğu belirtilmişti ama kim karakteristik ancak ortaya çıkmışa benzemek.


Kim ticari mal ve benzerlerinin de sağa bulunduğu Hepsiburada listemize burdan ulaşabilirsiniz.


Apple Watch ve bir iPhone, video kaydı için gereken başına şeye sahipsiniz!

Ortaya çıkan kim özelliği istihdam gerçekten basit. Saatinizde “video kamera dikte” uygulamasına gitmeniz bol. Kim sayede video kamera uygulamanız açılacak. Video kaydı moduna geçirerek kurulumu tamamlayabilir ve kayıda başlayabilirsiniz. Saatiniz bileğinizdeyken video kamera harika bir şekilde çalışır durumda olacaktır.

(*1*)

iPhone kameralarının gelişmesi ve kullanıcıların kim kameralar yardımıyla vlog veya çeşitli diğer türde videolar çekmesi kelimenin tam anlamıyla bazı sorunları beraberinde getiriyor. Geri video kamera kalitesinden istismar isterken kendimizi görebilmemiz uygulanabilir olmuyor. Bunun için bazı çözümler uygulanabilir olsa da iddiaya göre en akılcı olanı Apple Watch’ı cihazınızın vlog vizörü olarak istihdam. Çerçeveyi düzgün ayarlayıp ayarlayamadığınız ve sadece nasıl göründüğünüz rahatlıkla dikte edebilirsiniz. Kim kurulumun iPhone cihazları için gerçekten ünlü kişi olan FiLMiC Pro uygulaması aracılığıyla de çalışması belirgin bir bonus teklifi yaratıyor.


İlginizi çekebilir; Apple MacBook aracılığıyla çeşitli diğer Apple cihazlarını kablosuz ima etmek edebilecek bir lisans aldı!


Kim karakteristik tamamen Apple Watch ve Apple ekosistemi cihazları için meşru kesinlikle değil. Wear Os cihazları Pixel telefonlara bağlandığında video kamera vizörü görevi görebilir. Bu nedenle Android kullanıcıları da kim özellikten mahrum kalmayacak.

Bir vlog kurulumu oluşturmayı düşünüyorsanız kesinlikle en makul kaldırım Apple Watch’tan geçmiyor muhtemelen. En ucuza alabileceğiniz Watch modelinin yarı fiyatına çok küçük bir video kamera monitörü almanız uygulanabilir. Halihazırda Watch ve iPhone cihazlarına yaratıcı olan kullanıcılar için böyle bir kolaylığa kaldırım açmış durumda.

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Watch ve iPhone: 3 2 1 Kayıt ! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: (*3*)

Kategoriler: (*2*)

Leave a Reply