Apple WWDC 2021 etkinliği 7 Haziran’da gerçekleştirecek!

Apple WWDC 2021 etkinliği 7 Haziran’da gerçekleştirecek!

Apple WWDC 2021 etkinliğini gerçekleştireceği tanınmış açıkladı. İşte Apple’ın WWDC 2021‘in gerçekleştirileceği kayıt ve ayrıca detaylar.

Apple vasıtasıyla yıllık gerçekleştirilen WWDC etkinliği, kim on yıl da gerçekleştirilecek. Apple’ın son zamanlarda yazılımlarını ve ayrıca teknolojilerini tanıttığı WWDC 2021 etkinliği için kayıt belirlendi. Hemen şimdi gelin adayı daha önce WWDC nedir onu hızlı özetleyelim. Daha sonradan da Apple’ın WWDC 2021’de tanıtabileceği yazılım uygulaması ve ayrıca teknolojilere bakış atalım.


İlginizi Çekebilir: OnePlus 9 Serisi saniyeler içerisinde binlerce satıldı!


WWDC (Medeniyet Geliştiriciler Konferansı) nedir?

Worldwide Developers Conference (WWDC) ya da Türkçe adıyla Medeniyet Geliştiriciler Konferansı, Apple vasıtasıyla başına sene gerçekleştirilen bir etkinliktir. Kim etkinlikte genel olarak Apple son zamanlarda yazılımlarını ve ayrıca tekolojilerini tanıtır. 4 zaman süren etkinliklerde kodlama ve ayrıca geliştirmek atölyeleri, Keynote sunumları aracılığıyla son zamanlarda teknolojiler tanıtılır.

WWDC 2021 bir kez, sadece nasıl gerçekleşecek?

Apple başına sene gerçekleştirdiği WWDC etkinliğini kim sene 7 Haziran’da başlatacak. Az daha önce de söylediğimiz seç 4 zaman süren kim verimlilik 7-11 Haziran tarihleri ile çevrili gerçekleşecek. Koronavirüs nedeniyle bir süredir dijital ortamda gerçekleşen verimlilik, 2021’de de böyle oyalanmak edecek. Bu nedenle WWDC 2021 online ortamda gerçekleşecek. Dolayısıyla bütün geliştiricilerin katılması tamamen ücretsiz kesinlikle olacak.

WWDC 2021’de neler kesinlikle olacak?

İlk olarak herkesin mucize ettiği komplikasyon iOS 15 ve ayrıca macOS 12. Geçtiğimiz yıllarda WWDC etkinlikleri kapsamında iOS ve ayrıca macOS‘un son zamanlarda sürümlerini tanıtan Apple, kim sene de böyle bir şok yapacak. Apple’ın kim verimlilik kapsamında iOS 15, macOS 12 ve ayrıca watchOS 8 çalışma sistemlerini tanıtacağı biliniyor.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde iOS 15’i alacak ekipman da açıklanmıştı. O cihazlara da haberin devamında ulaşabilirsiniz. Üstüne üstlük iPadOS ve ayrıca tvOS çalışma sistemlerinin son zamanlarda versiyonları da kim verimlilik kapsamında tanıtılabilir. Bunu söyledikten sonra şimdilik özel bir teknik bilgi yok.

Apple WWDC 2021

Aynı zamanda Dikkat görseline baktığımızda görseldeki memojinin gözlüğünün ortak bir gözlük olmadığını görüyoruz. Aşağıda listelenmiş bir zaman dilimi daha önce sızıntıları itibaren AR gözlük çevresinde bir makale muhtemelen. Bu nedenle Apple kim tanıtımda bir yükseltilmiş dürüst gerçek gözlüğü tasarım tanıtabilir.

Geliştiricilere geldiğimizde WWDC 2021‘e katılan bütün geliştiriciler Apple mühendisleri ve ayrıca tasarımcıları aracılığıyla karşılık kurabilecek. Bunlara ek olarak ergen geliştiriciler gerçekleşecek stajyer yarışmasına katılabilecekler. Hemen şimdi gelin adayı az daha önce bahsettiğimiz iOS 15 güncellemesini alacak cihazlara bakış atalım.

(*7*)iOS 15 güncellemesi hangi cihazlara servet?

Herkesin mucize ettiği iOS 15 güncellemesi alacak ekipman eskiden belli olmuştu. Kim cihazların en başında 2021’de tanıtılacak olan iPhone modelleri merkez alıyor. Daha sonradan güncellemeyi alacak ekipman şu moda sıralanıyor: iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE (2. üretim)

Apple WWDC 2021

iOS 15 güncellemesini alacak cihazlara baktığımızda iPhone 7’nin ne olursa olsun kim güncellemeyi aldığını görüyoruz. Ne yazıkki daha eski güncellemeleri hinterlandı iPhone 6S, 6S Plus ve ayrıca SE 2016 {artık} iOS güncellemelerini alamayacak. Bu nedenle kim cihazlara iOS 15 gelmeyecek. Bunu söyledikten sonra şimdiye {kadar} yükseltme almaları ne olursa olsun Apple’ın üreticisi desteğindeki yüksek solukluluğunu gösteriyor.

Yaygın baktığımızda Apple vasıtasıyla gerçekleştirilen WWDC 2021 geliştiriciler için etkili bir şekilde bir verimlilik kesinlikle olacak. Kullanıcılar ise iOS 15 ve ayrıca macOS 12 için zaman sayıyor diyebiliriz. Bakalım WWDC 2021’de iOS 15 çevresinde ne seç bilgiler verilecek? Sizce iOS 15 güncellemesi ülkemize bir kez servet? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Sizler için önerdiğimiz ürünleri ve ayrıca ekipmanları Hepsiburada üzerinden analiz etmek için buraya tıklayınız!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple WWDC 2021 etkinliği 7 Haziran’da gerçekleştirecek!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply