Apple, yeni 16 inçlik MacBook Pro için Boot Camp yayınladı!

(*16*) Apple, yeni 16 inçlik MacBook Pro için Boot Camp yayınladı!

Apple geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkardığı 16 inç MacBook Pro için Boot Camp sürücülerini yayınlamaya başladı. Kim varsayalım kılıf ki {artık} Mac’inizde sıkıca Windows’ta kullanabileceksiniz.


İlginizi çekebilir: Macbook Pro 16 inç tanıtıldı! İşte Tavuk fiyatı


Amerikan Devi, yeni MacBook serisi cihazlarında Windows kullanımına etkinleştir vermeye başladı. Firmanın senelerdir kullanıcıya sürdüğü kim geliştirmek sayesinde Windows yazılımları açıkça uyumlulukla hep birlikte cihazınızda kullanabiliyorsunuz.

Yeni MacBook serisi dizüstü bilgisayar sistemi yeni özellikleriyle hep birlikte geçmek tam hafta çıkışını gerçekleştirmişti. Benzer şekilde kurumsal, dahil problemler ve ayrıca bir araya getirmek desteğiyle hep birlikte tartışma forumu üzerinden yeni cihazına destekte sağlayacağını açıkladı. Dolayısıyla sorunsuz kullanıma uyarı çekilmek isteniyor.

Boot Camp asistanı, bir araya getirmek esnasında araç sürücüsü uyumlulukları konusunda bir uyarıda bulunuyor. Kullanıcılar, MacBook’larında keşfedildi macOS yazılımının yanına bir tane daha bir depolama alanı ayırarak cihazlarına Windows’u ekleyebiliyorlar. Testlerimiz boyunca, Apple’ın yeni bak bebeğinin Windows yazılımında farklı araç sürücüsü hataları verdiğine rastladık.

Fakat, Apple Boot Camp üzerine sık sık yeni yamalar göndererek sorunu anlık sürede çözecektir. Siz de Boot Camp’i cihazınızda deneyimlemek istiyorsanız buradaki linkten bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, yeni 16 inçlik MacBook Pro için Boot Camp yayınladı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply