Apple Yeni iPhone’da Arttırılmış Gerçeklik Desteği Sunabilir

Apple Yeni iPhone’da Arttırılmış Gerçeklik Desteği Sunabilir

Apple’ın kim sene çıkacağı iPhone sürüm hakkındaki söylentilere başına geçmek tarih bir yenisi daha ekleniyor yanı sıra kim seferki arttırılmış gerçek aracılığıyla endişeli.

Bu gece Business Insider’da kuruluş yerleşim bölgesi habere bağlı olarak Apple’ın 1000’den fazla mühendisi İsrail’de arttırılmış gerçek teknolojisine yönelik bir araştırma içerisinde. Devasa bir ihtimalle kim çalışmaların sonucunu sonbaharda çıkacak olan son zamanlarda iPhone modelinde göreceğiz.

Telefonun yüz kamerası aracılığıyla birbirleriyle çakışacak olan bir kızılötesi alıcının olacağı yanı sıra kim alışverişçi sayesinde telefonun ortamı 3 boyutlu olarak algılayabileceği söylentiler arasıdna dolanıyor. Kim sayede telefon arttırılmış gerçek yeteneklerine yaratıcı gidiyor.

Şirketin Baş yönetici’su Tim Cook geçtiğimiz ay arttırılmış gerçek teknolojisine olan ilgisini açıklamıştı. Bununla beraber arttırılmış gerçek üzerine katip mühendislerin işe alınması kim söylentiyi güçlendiren bir şeyler ile çevrili kuruluş alıyor. Yine de şirketin gizliliğe verdiği önemden dolayı devasa bir ihtimalle son zamanlarda iPhone çıkana {kadar} özelliklerinin ne olacağını verimli bilemeyeceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Yeni iPhone’da Arttırılmış Gerçeklik Desteği Sunabilir

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply