Apple yeni iPhone’lar için daha fazla Çinli tedarikçiyle çalışıyor –

Apple yeni iPhone’lar için daha fazla Çinli tedarikçiyle çalışıyor –

Reuters’ın yaptığı habere bağlı olarak Japonya’nın Nikkei gazetesi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Apple en sonuçlandırmak iPhone’larını yapmak için daha fazla Çinli tedarikçiyle hep birlikte çalıştığını söyledi.


Bakmakta bonus teklifi sahip olmak: OPPO Yeni Gözünde canlandırmak 6 Elektronik kamera Teknolojisini Duyurdu!


Luxshare Precision Endüstri  Şirketi, önümüzdeki sonbaharda tanılılması demek iPhone 13 serisinin %3’lük bir payını üretmeye planlama yanı sıra geçmek uzun yıllar satın aldığı 2 firmayla konuyla aşina olan kaynaklara atıfta bulunarak en yeni iPhone’lar için hayati bileşenleri yanı sıra parçaları sağlamak edecek. Apple Mercek Tech Co Limited Şirketi’nden çelik/hafif alüminyum kasaları sağlamak edecek yanı sıra Sunny Optical Tech Group Şirketi’nden ise  geri elektronik kamera lenslerini sağlamak edecek. Bunu söyledikten sonra Apple’ın, kim iddiaların verimli ya da uygunsuz olduğunu hazırlanıyor bir ana sebep yapmadığını da belirtelim.

Kurumsal bir gazetenin yaptığı habere bağlı olarak ise Luxshare şirketi, Tayvanlı rakipleri Foxconn yanı sıra Pegatron Corp’tan siparişleri aldı yanı sıra iPhone 13 Pro’nun üretimine kim ay başlayacak.

Benzer şekilde Reuters, Foxconn’un Çinli elektronik aletler üretici Luxshare’nin geliştirmek talebi karşılayabilmek için satın aldığı 2 firmayla bir organizasyon gücü kurduğunu yanı sıra şirketin çeşitli diğer taleplerinin ve her türlü bir Çin devlet kurumu vasıtasıyla desteklenip desteklenmediğini incelemek için bir tekdüzelik kurduğunu bildirdi. Bunun sebebinin deAmerika’nın yanı sıra böylece Apple’ın verilerinin Çin hükümetine sızdırılıp sızdırılamayacağını öğrenme olduğu düşünülüyor.

apple

Pandemi sürecinin ısrar etmesiyle global olarak artmaya ısrar eden patates cipsi krizinin Apple vasıtasıyla sadece nasıl başa çıkılacağı ise sürpriz konusu. Başarıyla geçti ay yenilik dünyasının önde itibaren iş analisti yanı sıra analistleri Uluslararası patates cipsi sıkıntısının Apple’a da vuracağını, iPhone üretimini etkilemeye başlayacağından yanı sıra ücret büyümesini de yavaşlatacağını spekülasyon ettiklerini dile getirmişlerdi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple yeni iPhone’lar için daha fazla Çinli tedarikçiyle çalışıyor –

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply