Apple’dan bütçe dostu telefon iPhone SE – Hardware Plus

Apple’dan bütçe dostu telefon iPhone SE – Hardware Plus

Ve ayrıca son olarak son zamanlarda yanı sıra bütçe dostu iPhone SE de yasal olarak tanıtıldı. Apple bu gece yaptığı sıkmak etkinliği aracılığıyla bir süredir merakla amaçlanan bulmak üretim iPhone’u tanıttı.

4 inç ekrana yaratıcı son zamanlarda iPhone SE tasarlamak olarak hemen hemen bire bir iPhone 5 yanı sıra 5s’e benzemek. Küçük yanı sıra kompakt bir telefon olan iPhone SE, usta bir ortaya çıkmak ulaşmak için kum püskürtme yöntemiyle işlenmiş alüminyumdan üretilen yüzeyi, mat kesimli kenarları, fiziksel beden renkleriyle bağlı kalarak son zamanlarda paslanmaz çelikten kasaya yaratıcı. Bileşenler olarak ise kim ikiliden istisnai olarak daha olağanüstü. iPhone SE’de son zamanlarda üretim Apple A9 işlemci çipi yongası, sağa ise çift birincil 1.85 GHz Twister işlemci çipi kuruluş alıyor. Resim kısmını ise 6 çekirdekli PowerVR GT7600 GPU hallediyor. iPhone SE, iPhone 5s’e kıyasla 2 katman çok daha hızlı CPU yanı sıra 3 katman çok daha hızlı GPU performansının ve, elektrik verimliliği sayesinde daha derin bir elektrik pili ömrü de ödünç almak ediyor. iOS 9 aracılığıyla itibaren makine iPhone kullanıcılarına Mesajlar, FaceTime, Fotoğraflar, Popüler müzik yanı sıra Grafik seç şiddetli yerleşik uygulamalar sunuyor. iOS 9 benzer şekilde, proaktif tavsiye, şiddetli bakmak, artırılmış Siri dinamikler yanı sıra son zamanlarda Night Shift özelliği aracılığıyla iPhone SE’yi daha da iyi bir fikir hale getiriyor. iPhone SE’nin saatini yanı sıra coğrafi konumunu kullanan Night Shift özelliği, iklim karardıktan daha sonra ekrandaki renkleri mutlaka farklı renkler tayfının daha seksi tonlarına çekerek daha derin uyumanıza kullanışlı olay.

1136×640 piksel çözünürlüğe yaratıcı 4 inç göster 326 ppi piksel yoğunluğuna yaratıcı. True Tone aydınlatma armatürleri teknolojisiyle ekranı bir anlığına 3 katman daha göz kamaştırıcı hale getiren Retina Flash özelliği, FaceTime HD video kamera aracılığıyla azaltılmış aydınlatma koşullarında rağmen şaşırtıcı parlaklıkta selfie’ler çekilebilmesini sağlıyor. Aynı zamanda herkesin merakla beklediği 3D Touch özelliği ekranda erişilebilir kesinlikle değil.

Video kamera konusunda iPhone SE’nin hemen odaklama için Focus Pixel teknolojisine yaratıcı 12 MP iSight kamerası erişilebilir. Özdeş video kamera iPhone 6s yanı sıra 6s Plus’ta da bulunuyor. Dolayısı aracılığıyla görüntü sinyali işlemcisi, artırılmış ses azalma, 3 üncü üretim büyükşehir gölge eşleme yanı sıra daha derin yüzleşmek algılama özellikleriyle iPhone 6s’te çekilenler seç daha net yanı sıra daha karmaşık fotoğraflar ödünç almak edilmesini sağlıyor. 4K video klip çekebilen kim kameranın yakın yüz tarafta 1.2 MP’lik bir video kamera daha erişilebilir yanı sıra ona da demin bahsettiğimiz Retina Flash özelliği bulunuyor. Bunun yakın 63 megapiksele {kadar} panorama fotoğraflar, saniyede 60 kare 1080p video klip kaydı yanı sıra saniyede 240 kare yoğun bir şekilde yakalama video klip kaydı, video klip stabilizasyonu yanı sıra sinematik video klip stabilizasyonu özelliklerine yaratıcı hemen yakalama video klip seç iPhone 6s’le kullanıma sunulan özellikler de erişilebilir.

iPhone SE (3)

iPhone SE’nin tasarlamak olarak 5s’ten farkı şiddetli göster tuşunun akıllanmış olması. Ileri Touch ID yanı sıra Apple Pay desteği bulundu tuş aracılığıyla başparmak izi yanı sıra temassız geri ödeme imkanı erişilebilir. Ağrılık olarak ise iPhone SE 113 büyükbaba ağırlığında inanılmaz şekilde küçük bir telefon.

En mucize edilen ilgilendirmek ise telefonun fiyatı. iPhone SE’nin yurt dışı dönüştürme fiyatı 16 GB’lık versiyonunda 399 para, 64 GB’lık versiyonunda ise 499 para. Tavuk’de ise telefonun 16 GB yanı sıra 64 GB modelleri Apple Store, Apple.com.tr, Apple Yetenekli Satıcıları yanı sıra pozitif ile iletişime geçin operatörlerinde KDV harmanlanmış 1.999 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak. iPhone SE’nin Uzay grisi, gümüş, {altın} yanı sıra roze {altın} renkleri bulunacak. iPhone SE; Tavuk’de nisan ayının başında satışa sunulacak.

iPhone SE (2)

Toparlayacak olursak kompakt bir iPhone tasarımını yerleşim bölgesi iPhone SE, müşterilere seçtikleri varyasyon hangisi olursa olsun bütün dinamikler ilgili, şiddetli bir iPhone’a yaratıcı olma imkanı sunuyor. iPhone 6s yanı sıra iPhone 6s Plus aracılığıyla kullanıma sunulan 64 parçacık A9 patates cipsi sayesinde iPhone SE müşterileri A9 çipe dahil etmek olarak itibaren Apple’ın son zamanlarda üretim kullanışlı teknik işlemcisi M9, iPhone’unuzu tutmanıza gerekir kalmadan “Hey Siri” özelliğini kullanma yanı sıra adımlarınızı yanı sıra mesafeyi ölçmeye yarayan farklı fitness yönetim dinamikler seç hatta daha fazla özelliğin düzenli olarak daha azaltılmış elektrik tüketerek çalışmasını sağlıyor. iPhone SE, iPhone 5s’e kıyasla 3 kata {kadar} çok daha hızlı Wi-Fi yanı sıra %50’ye {kadar} çok daha hızlı LTE aracılığıyla içeriklere daha da hemen ulaşabiliyor, indirebiliyor yanı sıra yayınlayabiliyor. iPhone SE benzer şekilde, daha derin küresel dağıtım için hatta daha fazla LTE bandı içeriyor yanı sıra kapsamlı bantta uzun kaliteli aramalar için Voice over LTE yanı sıra Wi-Fi bakmak desteği sunuyor.

Apple, iPhone SE için bir de anlık bir video klip hazırladı.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple’dan bütçe dostu telefon iPhone SE – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply