Apple’ın Qualcomm ile Olan Davası iPhone 8’i Etkileyebilir

Apple’ın Qualcomm ile Olan Davası iPhone 8’i Etkileyebilir

Apple bir süredir Qualcomm ile mahkemelik yanı sıra kim sağlık durumu bir zaman dilimi daha oyalanmak edeceğe benzer olmak yine de çeşitli diğer taraftan iPhone 8 ise yolda.

Apple, iPhone modellerinde keşfedildi bazı donanımları Qualcomm’dan satın alıyor yine de ortada böylesine önemli bir mahkeme salonu varken kim durumun iPhone 8’i etkilemesi bekleniyor. Taşıyıcı önemli bir ihtimalle taze telefonu için Qualcomm yerine Intel’e gidecek yine de başarıyla geçti yılın aşağı kaliteli Intel çipleri iPhone 7’yi önemli ölçüde etkilemişti.

Etrafta dolanan söylentilere bağlı olarak tedarikçi iPhone’da kullandığı modemleri Qualcomm yerine {artık} Intel’den satın almaya başlayacak. Daha önemli ölçüde modem niyet etmek hepsi birden daha önemli ölçüde batarya performansı, daha önemli ölçüde hücresel işaret yanı sıra daha aşağı oran anlamına olay. Bunların onlar iPhone ile yüz plana çıkan bir şeyler. Önemli ölçüde taze lTE teknolojilerini kablosuz iletişimin başına başarıyla geçti zaman hızlandığını düşünürsek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple’ın Qualcomm ile Olan Davası iPhone 8’i Etkileyebilir

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply