Apple’ın Televizyon Programlarında Vahşet ve Çıplaklık Yer Almayacak

Apple’ın Televizyon Programlarında Vahşet ve Çıplaklık Yer Almayacak

Eğer, Apple’ın çekeceği TELEVİZYON programlarının orta Game of Thrones benzeri işeyler olacağını bekliyorsanız, yanılıyorsunuz.

Apple’ın çok kendi yapımlarında çıplaklık, yanlış yabancı Dil ve fiziksel şiddet tesis almayacak. Şirketin yapımları This Is Us ve Steven Spielberg’ün Amazing Stories tercih dramatizasyon ve Mizah yapımları kesinlikle olacak. Kim sayede yapımların daha önemli kitlelere hitap etmesi bekleniyor.

Yapım şirketleri ve prodüktörler Apple’ın kim kararını gereksiz ve raf olarak değerlendirdi. Kim sene başında Tim Cook, Carpool Karaoke’nin bazı bölümlerinde yanlış yabancı Dil kullanıldığı için programın ertelenmesini istemişti. Yazılım programı, kim bölümler temizlendikten sonradan yayına girmişti. Ayrıca komedyen Chelsea Handler ve vokalist Blake Shelton’ın konuk olduğu bölümler yanlış yabancı Dil içerdiği için Daha önce hiç yayınlanmamıştı.

Şirketin web içeriği istekleri ufak bir problem yaratabilir yine de uygun fiyatlı istekler tercih gözüküyor. Bunlara ek olarak şirketin yapımları {artık} Carpool Karaoke ve Planet of the Apps tercih özel Apple Music üzerinden yayınlanmayacak. Kim hareketin TELEVİZYON sektöründe, yüksek vadede akıllıca bir belirleme olduğu düşünülüyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple’ın Televizyon Programlarında Vahşet ve Çıplaklık Yer Almayacak

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply