Apple’ın Yeni Cihazlarına Ait Detaylar iOS 11 GM’de Ortaya Çıktı

Apple’ın Yeni Cihazlarına Ait Detaylar iOS 11 GM’de Ortaya Çıktı

iOS 11 GM’in internete sızması aracılığıyla beraber Apple’ın 12 Eylül tarihinde tanıtması sözde cihazların detayları ortaya sonuç.

İnternete sızan kodlarda Apple’ın 12 Eylül tarihinde taze bir AirPod sürüm daha tanıtacağı belli oldu. Yeni kulaklıklar AirPods1,1 yanı sıra AirPods1,2 olarak yaşamak. Kulaklıkta devasa değişiklikler olanaklar almayacak. Kulaklığın suçlama durumunu gösteren LED ışığı bulunacak.

Watch modelinin savaş ekranı da internete kulübe. Kim ekranda olanaklar banliyö bölgesi sürüm daha geçmiş Watch modellerine benzemiyor. Saatin ekranında hücresel ipucu bilgisi de olanaklar alıyor. Devasa bir ihtimalle taze modelde LTE desteği olanaklar alacak.

Yeni iPhone modelinde ise True Tone adı bunu göz önünde bulundurarak 1125 x 2436 çözünürlükte gözünde canlandırmak bulunacak. Bunlara ek olarak Face ID adıyla yüzleşmek popülerlik seviyesi sistemi aracılığıyla beraber Portrait Lighting adı bunu göz önünde bulundurarak bir karakteristik kader. Kim karakteristik aracılığıyla telefon, derinliği simüle ederek özel ışıklandırma efektleri kullanacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir(*11*)

İzliyorsun: Apple’ın Yeni Cihazlarına Ait Detaylar iOS 11 GM’de Ortaya Çıktı

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply