Apple’ın yeni tabletleri iPad Air 2 ve iPad mini 3 duyuruldu – Hardware Plus

Apple’ın yeni tabletleri iPad Air 2 ve iPad mini 3 duyuruldu – Hardware Plus

Beklendiği tercih 16 Ekim’de yapılan Apple etkinliğinde firmanın yeni ek ürünleri tanıtıldı. Etkinlikte duyurulan iPad Air 2 ve iPad mini 3 aracılığıyla Apple ek alanında tanınmış öğe gamına yeni askerlerini eklemiş oldu.

6.1mm inceliğindeki iPad Air 2 içerisinde Apple A8X yonga seti bulunuyor. iPad ailesi için ısmarlama olarak üretilen kim işlemci çipi %40 çok daha hızlı çalışıyor, GPU ise A7 yongasından 2.5 katman çok daha hızlı. iPhone’daki Touch ID başparmak izi tanımlama özelliği de iPad Air 2’ye aktarılmış durumda. Göstermek kalitesi olarak bir geçmiş ürünle tamamen aynı çözünürlüğe kurucu olan iPad Air 2’nin resim savunma kaplaması yansımaları %56 oranında düşürmüş. 8MP’lik F2.4 diyafram aralığına kurucu ek 1080p video klip çekebiliyor. Time-lapse ve 120fps slow motion videolar çekebilen kameranın yakın tablette stereo gürültü kaydı için an bir mikrofon da bulunuyor.

iPad Air 2 elektronik kamera

Yeni tabletin başlangıç ​​aşaması kamerası da güncellenmiş durumda. Yeni sensöre kurucu başlangıç ​​aşaması kameranın yüzleşmek popülerlik seviyesi sistemi geliştirilirken {artık} HDR video klip özelliğine de kurucu oldu. 802.11ac desteği aracılığıyla çok daha hızlı bir Wi-Fi’a kurucu olan iPad Air 2’nin MIMO antenleri 866Mbps’a {kadar} etkileşim hızı sağlayacak. Batarya süresinde ise bir ayar yok ve yine 10 saatlik bir ömrü sahip olmak. iPad Air 2 gümüş, uzay grisi ve {altın} renklerde çıkacak.

(*2*)
iPad Air 2 fiyatlar

 

16GB’lık versiyonu 499 dolara satılacak iPad Air 2’nin 64GB’lık versiyonu ise 599 para kesinlikle olacak. Tabletin LTE versiyonu ise 729 para kesinlikle olacak. 17 Ekim’de başlayan ö siparişlerin ardından iPad Air 2 Tavuk’ye ekim sonuna {kadar} gelmiş kesinlikle olacak.

Bir çeşitli diğer Apple ek türü olan iPad mini ise 3 üncü nesli aracılığıyla tamamen aynı etkinlikte bizlere sergilendi.

iPad mini 3 adıyla çıkan tablette Retina gözünde canlandırmak bulunuyor. Bir öndeki nesle nazaran inanılmaz fazla bir değişikliğin bulunmadığı iPad mini 3’te yine 7.9 inç gözünde canlandırmak ve 1,536 x 2,048 piksel yerleşim erişilebilir. 7.9mm incelikte kalıyorum yeni tabletin ağırlığı da tamamen aynı. Yeniliklerden bir tanesi de Air 3’te olduğu tercih Touch ID özelliğinin gelmiş olması. Bunun yakın Apple Pay de bulunacak. 32GB’lık versiyonu ortadan savunma mini 3’ün özel 16,64 ve 128GB’lık versiyonları erişilebilir.

Video kamera kısmında bir ayar yok. Yine 5MP iSight elektronik kamera ve HD FaceTime kamerası erişilebilir. Air 2’ye nazaran mini 3 içerisinde ne 4G LTE {ne de} Wi-Fi 802.11ac yönler bulunuyor. Nitekim yeni tabletin işlemcisi de modası geçmiş A7 olduğundan verimlilik konusunda da bir yaratıcılık beklememek lazım.

(*3*)
iPad mini 3

Benzer şekilde iPad Air 3 tercih iPad mini 3’ün de başlangıç ​​aşaması siparişleri bugünden gelen başlamış durumda. 16GB’lık versiyonu 400 dolara satılırken, 64GB 500 para ve 128GB 600 para kesinlikle olacak. Sonuçta 2 yeni ürünün gelmesi aracılığıyla modası geçmiş ürünlerde de bir indirime gidildi. Buna bağlı olarak iPad mini 249 para, iPad mini 2 299 para ve iPad Air 399 dolardan satılmaya oyalanmak edecek.

Eski ve yeni iPad fiyatları
Yaşlı ve yeni iPad fiyatları

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple’ın yeni tabletleri iPad Air 2 ve iPad mini 3 duyuruldu – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply