Araba sürerken telefonla konuşma yasağı, kazaları azaltmadı! – Hardware Plus

Araba sürerken telefonla konuşma yasağı, kazaları azaltmadı! – Hardware Plus

Uuzn bir süredir mobil ve ayrıca pratik telefonların araba sürerken kullanılması bildiğiniz tercih bütün dünyada yasa dışı. Eğer elinizde bir telefon aracılığıyla araba sürerken yakalanırsanız dikte sonuç yiyorsunuz.

Kim doğuştan olarak kazaları caydırmak hesap alınmış bir uyarı. Hükümet kim moda trendi en azından cüzdan telefonları yüzünden dahil kazaların azalacağını başlangıç ​​aşaması görüyorlardı. Lakin özet Daha önce hiç öyle olmamış.

Yapılan bir araştırmaya bağlı olarak araştırmacılar Nicholas E. Burger, Daniel T. Kaffine ve ayrıca Bob Yu cüzdan telefonlarının araba kullanımı boyunca yasaklanmasının çok çok daha az oranda oluşum olmasına bir sonuç olmadığının kanıtını bulmuş. Soruşturma sonucu son derece etkileyici gözükse de protokol sırasında ödünç almak edilen deneyim kim yönde.

Özellikle telefonla konuşmanın yetmediği kişiler de sahip olmak

 

Kaffine ilgilendirmek yaklaşık şunları söylüyor:

“Eğer dürüst tehlikeliyse ve ayrıca insanların istisnai olarak ufak bir bölümü rağmen mobil kullanımını bıraksaydı oluşum oranlarında az da olsa bir simge durumuna küçült görürdük yine de ne yazık ki inkar aracılığıyla sinir analitik Daha önce hiç bir delile rastlamadık. Araştırmalarımız gösterdi ki mobil kullanımının araba sürüşü boyunca yasaklanması trafikte beklenilen koruma oranını sağlamamış.”

Gerçekten ülkemizin en muhteşem senaryo olduğu ilgilendirmek ise kim kuralların Daha önce hiç umursanmaması. Önemli ölçüde minübüs tercih çoğunluk yönetim araçlarındaki şöförlerin özellikle mobil kesinlikle değil işine gelmeyen hiçbir web sitesi trafiği kuralına uymadıklarını düşünürsek araştırmanın ne {kadar} dengeli olduğu konusunda daha ziyade şüphelenmek gerek. Fakat bir dürüst gerçek sahip olmak ki bir şeyi kısıtla, kim konuda akıllanmayan medeniyet için Daha önce hiç bir yorumlama kelimeler etmiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Araba sürerken telefonla konuşma yasağı, kazaları azaltmadı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply