Arçelik A.Ş.’den Android TV Devrimi

Arçelik A.Ş.’den Android TV Devrimi

Arçelik A.Ş. ve ayrıca Google, son zamanlarda bir işbirliğini daha aktif geçiriyor. Buna bağlı olarak; Arçelik A.Ş., Beko, Arçelik ve ayrıca Grundig markaları için tasarlayacağı son zamanlarda üretim ihtiyatlı televizyonlarda Google’ın TV’ler için tasarladığı koşu sistemi Android TV’yi kullanacak.

Arçelik A.Ş.’nin yaratma ve ayrıca satışını yapacağı Android koşu sistemli son zamanlarda üretim ihtiyatlı televizyonlar önümüzdeki dönemde tüketicilerle buluşacak. Arçelik A.Ş. daha erken Google’ın AndroidTM İşletim Sistemi’ni ek bilgisayarlarda kullanmaya başlamıştı. Mantıklı televizyonlarda ise YouTube aracılığıyla bir işbirliğine girmişti.

Android TV aracılığıyla kullanıcılar Google Play Store’dan türünün tek örneği Google uygulamalarını Arçelik, Beko, Grundig markalı ihtiyatlı televizyonlardan deneyimleme imkanına kavuşmuş gidiyor. Google Avcılık, YouTube iyilik pek son derece uygulamaya Android koşu sistemine yaratıcı gidiyor son zamanlarda üretim ihtiyatlı televizyonları üzerinden açıkça ulaşacak olan kullanıcılar; resim, organizasyon, arayan, alışkanlık ve ayrıca daha birkaç özellikten dahil son zamanlarda bir dünyanın kapılarını da aralamış gidiyor.

Uluslararası 1 milyardan fazla cihazda Android koşu sistemi kesinlikle olarak kullanılıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Arçelik A.Ş.’den Android TV Devrimi

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply